Elegance bilgi ekranı (Navi ekranı)

Ad Soyad
Fatih
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba,

Elegance paket bir aracım var. Aracı görmeden parasını yatırıp aldım. Aracı aldığımın ertesi günü ise orta ekranın fonksiyonlarının oldukça sınırlı olduğunu gördüm. Servis kablo ile bağlanmamı tavsiye etti fakat orta ekranda doğru dürüst bir şey olmadığını onlar da ifade etti. Ardından Android Auto bağlantısıyla kadranda olan bitenin buraya yansımadığını gördüm. Mesela yakıt tüketimi, lastik, arabanın neresinde ne var ne yok... Yani araçla ilgili bilgilendirme yok. Hatta hiç bir şey yok. Bunun yerine mesaj okuma, sesli bağlantı, navigasyon gibi telefonu yansıtma özelliği var. Arkadaşımda exe+ var. Ekranlarımızın hiç bir alakası yok. Onunkinde her şey var. YouTube üzerindeki tanıtımlarda ise hep exe+ ekranların açıklaması var. Honda Amerika sitesine eriştiğimde Elegance karşılığının "ex" olduğunu gördüm ve "fe1 ex" navigation olarak arattım ancak bu konuya onların da değinmediğini gördüm. En başta bu durumu bilmediğim için bu konu beni fazlaca meşgul ediyor. Şikayet sitelerinde benim gibi orta ekranı sorgulayanların serzenişleri var. Bu konuda ne yapmak gerekir sizce? Teşekkür ederim.

Geri