Elegance premium farkı

Aracınız
Arkadaşlar sa fb7 2012 elegance ve premium arasındaki farkları bulamadım broşür vs paylaşabilicek biri var mı acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hocam ilginiz için teşekkürler. 2012 ve 2013 arasında fark var diye paylaşmışlardı yine burda ama onun için özellikle 2012 yi sormuştum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarıyla 2012 de sanruf ve koltuk ısıtmanın dışında fark yok. Premium da alsam pek bişi kaybetmiş olmuyorum sanırım. Var mı sizin konuyla ilgili tavsiyeniz ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarıyla 2012 de sanruf ve koltuk ısıtmanın dışında fark yok. Premium da alsam pek bişi kaybetmiş olmuyorum sanırım. Var mı sizin konuyla ilgili tavsiyeniz ?

Xenon far ve far yıkama var, fb7 kasa da premium almıştım bu özellikler sizin için çok öndemli değil ise premium tercih edin ama ikinci elde premiumu elegance tan daha ucuz aldığınıza emin olun.

Aracınız
Xenon far ve far yıkama var, fb7 kasa da premium almıştım bu özellikler sizin için çok öndemli değil ise premium tercih edin ama ikinci elde premiumu elegance tan daha ucuz aldığınıza emin olun.

Yok hocam zaten elegance olunca baya uçuk fiyatlar çıkıyor piyasada karşıma. Premiumlar daha bütçeye uygun nasipse ben de premiuma karar verdim. Teşekkür ederim yardımınız için sizin gibi tecrübeli kişilerin görüşü benim için her zaman çok önemli olmuştur. Eksik olmayın

Aracınız
[MENTION=7478]systemturk[/MENTION] bende 2012 fb7 premium kullaniyorum sunroof ve xenon dışında bir eksiği yok. Gayet memnunum.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam satıcak olsanız peki fiyat olarak ne yazardınız piyasayı bilmek açısından soruyorum sizin açınızdan bi sakıncası yoksa tabi

Aracınız
Hocam satıcak olsanız peki fiyat olarak ne yazardınız piyasayı bilmek açısından soruyorum sizin açınızdan bi sakıncası yoksa tabi

Hocam aracimi satmayi dusunmuyorum. Bir aksilik olmazsa 3-4 yil daha binecegim insallah. Sorunuza gelirsek aracim otomatik, brc lpg var. 71 bin km de. 2600tl hasar kaydi var. Piyasası 75 bin tl civavarindadir diye tahmin ediyorum.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri