Civic FD6 Elektrik kesme acil yardım serviste bile çözüm bulunamadı!

Arkadaşlar aracımda dururken direksiyonu sağa sola tam çevirdiğimde direksiyon sertleşiyor ve elektronik aksam anlık kapanıp açılıyor teyp farlar vb. Seyir halindeyken de 2 kere yaptı anlık elektirik kesip göstergeler gidip direksiyon sertleşti ve düzeldi honda servisine götürdüm ancak sorunun ne olduğunu bulamıyorlar her zaman yapmıyor bazen acaba sorun nedir daha önce başına gelen var mı

VOG-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba, sigorta tablası, akü bağlantısı ve kontak bağlantısı gibi ana akımın geçtiği noktaların kontrol edilmesi gerekir. Komplike bir sorun ve gerçekten bulması zor gibi görünüyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar aracımda dururken direksiyonu sağa sola tam çevirdiğimde direksiyon sertleşiyor ve elektronik aksam anlık kapanıp açılıyor teyp farlar vb. Seyir halindeyken de 2 kere yaptı anlık elektirik kesip göstergeler gidip direksiyon sertleşti ve düzeldi honda servisine götürdüm ancak sorunun ne olduğunu bulamıyorlar her zaman yapmıyor bazen acaba sorun nedir daha önce başına gelen var mı

VOG-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kontak termiğini değiştirerek başlayın lütfen. Zaten pahalı bir parçada değil. Ama mutlaka orjinal alın. Büyük ihtimal çözülür sorununuz.
Yada servis takıp deneyebilirde. Arıza sebebi bu değilse parçayı almayadabilirsiniz.
Ustalar bazen gereksiz direşiyorlar. Siz kontak termiğinde ısrarcı olun.
Tecrübeyle sabittir. Çok gezelettiler beni. Sanayide bir elektrikci 15 dakikada halletti . Umarım faydalı olur.

Son düzenleme:
Geri