En çok kullandığınız özellik?

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
İos mu? elinizde apple cihaz var yani, o zaman apple car play uygulamasını kullanacaksınız, android auto yu kullanmayacaksınız:) iphone lar için apple car play var, android için android auto, ikisi de 7 inç multimedya ya uygulanıyor, ikiside fabrika çıkışı olarak honda multimedya ya uyumlu ve multimedya üzerinde hazır.

ancak ios cihazı ile apple car play bağlantısı nasıl yapılır malesef bilmiyorum:( apple için ekstra program yükleniyor mu onu da bilemedim:(

Honda multimedya için Apple car play bağlantısını kullanım kılavuzunuzdan ve internetten araştırmanızı öneriyorum. Apple store da Apple Car Play i aratın bulursanız indirip kurun, Android auto daki benzer özellikler Apple car play de de var Siri falan var. Sadece harita navigasyon desteği yoktu o da son güncellemeler ile geldi demişlerdi ama bende apple olmadığı için kullanamadım

Teşekkür ederim hocam. Benim telefon mutimedyaya bağlanıyor. Blotouth üzerinden. Ama sadece rehbere erişebiliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Teşekkür ederim hocam. Benim telefon mutimedyaya bağlanıyor. Blotouth üzerinden. Ama sadece rehbere erişebiliyorum.
merhaba hocam,

car play'i kullanmadan bağlanırsanız sadece rehbere erişim sağlarsınız. eğer carplay kullanırsanız, ios telefonunuzdaki basic uygulamalar(itunes, mesajlar, haritalar) multimedya ekranınıza gelir ve telefonunuzdaki haritadan açtığınız güzargah ekranını multimedia ekranınıza yansıtır. tek yapmanız gereken telefonunuzu şarj kablosu ile usb jackına bağlayıp, telefonunuzdan apple car uygulamasını açmanız ve aracınızı tanıtmanız.

bir deneyin, yapamazsanız yine yardımcı olmaya çalışırım.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba hocam,

car play'i kullanmadan bağlanırsanız sadece rehbere erişim sağlarsınız. eğer carplay kullanırsanız, ios telefonunuzdaki basic uygulamalar(itunes, mesajlar, haritalar) multimedya ekranınıza gelir ve telefonunuzdaki haritadan açtığınız güzargah ekranını multimedia ekranınıza yansıtır. tek yapmanız gereken telefonunuzu şarj kablosu ile usb jackına bağlayıp, telefonunuzdan apple car uygulamasını açmanız ve aracınızı tanıtmanız.

bir deneyin, yapamazsanız yine yardımcı olmaya çalışırım.

Çok teşekkür ederim hocam yaptım ve çok beğendim uzun yolculuklarda işe yarayacaktır. Sadece kablosuz olsa çok daha mutlu olurdum

2018 fc5 eco exe?

Aracınız
Civic FC5 2017
Çok teşekkür ederim hocam yaptım ve çok beğendim uzun yolculuklarda işe yarayacaktır. Sadece kablosuz olsa çok daha mutlu olurdum

2018 fc5 eco exe?

rica ederim. ben cok memnunum fakat dediğiniz gibi telefonun sürekli bağlı kalmak zorunda kalması gerekiyor. bir de küçük bir bilgi vereyim;
telefon bağlıyken haritalar açıkken, aynı zamanda usb'den müzik de dinleyebilirsiniz. fakat uzun süre 2 si bir kullanıldığında biraz kafası karışıyor, usb'den dinlediğiniz müzik takılıyor, saniye hatası veriyor, şarkı listesi açılmıyor. olur da uzun yolda bu başınıza gelirse, telefonun kablosunu telefondan değil, jacktan çıkartıp biraz sonra tekrar takınca düzeliyor.

umarım kafa karıştırmaktansa faydalı olmuştur :)

Aracınız
Honda CRV
Araci 10gun once aldim. Bluetoothu hic saymiyorum, en cok kullandigim ozellikler simdilik; geri gorus kamerasinda 3. secenek olan asagi dogru bakma ve ecoroute uzerinden yakit tuketimi takibi. Aslinda haritayi da cok kullanmak istedim fakat bu harita 5yil onceye ait sanirim. :)

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri