En iyi gazi nerden alabilirim?

Merhaba arkadaşlar 2018 civic alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. İlk kez gazlı bir araç kullanıyorum sizce en iyi gaz hangisidir? Shell, Opet,.....? Teşekkürler.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bütün gazlar aynı yerden geliyor. Sadece bazı istasyonlar katkı yapabiliyor eskiden opet yapardı şimdi o da yapmıyor. Adı bilinmedik güvenilmez istasyondan almayın en ucuzu alın yeter, ben hep öyle yaptım 56bin km dir

Aracınız
Ben nerde ucuz gaz bulsam onu alıyorum. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Uzun yolda bilinmedik markalardan da aldığım oldu, hiç sıkıntı yaşamadım. Gazda çok fazla problem olacağını sanmıyorum.

HknFC7

0
Bende yeni aldım 2018 ilk gazı shell de doldurdum ayrıca yıllardır shell kullandım sıfır sıkıntılıdır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracım 2010 Crv 2.0 benzin LPG Aygaz oto gaz alıyorum bilmiyorum hiç hesap yapamadım ama enfazla Aygaz’la mesafe kat ediyorum Kocasinan oto sanayinin girişinde bi istasyon işyerime yakın gayet memnunum geçenlerde Sakarya’ya giderken Küçükköy başaranı hastanesinin oradaki GO dan ipregazdı sanırım aldım 130tl 420 km yol yaptım dönüşte birazda 150-160 km hızlara çıktım ama akşam eve döndüğümde motor arıza ışığı yaktı sonra bir müddet aracı benzinde çalıştırdım söndü ardından yine Aygaz aldım hiç bi problem çıkmadı biraz araştırdım yakıtın kötü olmasıda arıza lambası yaka biliyormuş. Yani bence kaliteden şaşmayın bildiğiniz istasyonlardan alın

200bin km.dir shell kullanıyorum. Hiç sıkıntı olması. Lpg filtresini her degistirdigimde tertemiz çıkıyor.

2009 FD6 Premium
2015 FB7 Executive

Shell iyidir.aygaz euro lpgnin katkı olayını bitirdiğine emin misiniz.sırf katkılı diye opetten almıyorum ustalarda alma diyor net olarak nereden öğrenebilirim katkılı olmadığını

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Shell veya BP tek geçerim. Biraz pahalı olması önemli değil. Km. Bazında telafi ediyor. Fitre değişikliğinde bende açıp baktım temiz çıktı.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri