Civic ES7 Es7 sigorta tablası acil yardım??

Resev

0
2002 civic sahibiyim. Sabah kumandadan kapıları açmak istedim açmadı. Kontaga taktım immobilizer hatası verdi çalışmadı. Elektirikçiye götürdüm multiplex tablasının değişmesi gerektiğini söyledi. Başına böyle bir durum gelmiş olan var mı yardım edebilir misiniz?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2002 civic sahibiyim. Sabah kumandadan kapıları açmak istedim açmadı. Kontaga taktım immobilizer hatası verdi çalışmadı. Elektirikçiye götürdüm multiplex tablasının değişmesi gerektiğini söyledi. Başına böyle bir durum gelmiş olan var mı yardım edebilir misiniz?
Herhangi bir hasar almadıysa neden değişiyor ki? Varsa bir temassızlık düzeltsin olur biter. Başka bir elektrikçiye göstermenizde fayda var.

Resev

0
Herhangibir hasar almadı aracı bırakıp 24 saat sonra geldiğimde kumanda çalışmadı sonra hta verdi direksiyon altı sigorta kutusunda immobilizer sigortası var mıdır int araştrma yapıyorum bulamadım.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Herhangibir hasar almadı aracı bırakıp 24 saat sonra geldiğimde kumanda çalışmadı sonra hta verdi direksiyon altı sigorta kutusunda immobilizer sigortası var mıdır int araştrma yapıyorum bulamadım.
Kullanım kılavuzunda immobilizer sistemi ile ilgili sigorta bulunmamakta. Fakat eklediğim ekran görüntüsünde kodlama ile ilgili bir hata olabileceğinden bahsetmiş. Bence kodlama işi ile uğraşan bir anahtarcı ile görüşmelisiniz. Durup dururken sigorta tablasının değişmesine gerek olmadığını düşünüyorum.
Screenshot_20190901_083434.jpg

Geri