Executive akü bitti

Aracınız
Herkese merhaba. 2016 model executive paket arabamla sehir dışındayken 4luleri acik unuttugum için aküyü bitirdim sanırım. Takviye yapmak ve biraz gezmek yeterli midir? 1 hafta daha şehir dışındayım. Birdaha sorun yaşar mıyım? Ne yapmam gerekiyor.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Biraz dolaşınca marş alır ama akü ömrü bitmiş ise ufak şeylerde sorun çıkaracaktır. Lambaların açık kalması vs gibi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Fc5 lerin aküsü çabuk bitiyor galiba. 2017 model executive aracımın aküsü bitti. Çalıştırmakta sorun yaşıyorum. Calismayinca takviye ile çalıştırıyorum. Arabaya girer girmez marşa basmazsam çalışmıyor. Uzaktan kumanda ile camları açınca marş almıyor. Gece otomatik sönen farı manuel olarak kapatmassam sabah çalışmıyor,takviye istiyor. Olcturdum 10 değer çıkıyor akü (elektrikçi zayıf değişmesi lazım diyor) 2 yıllık aracın aküsü bu kadar çabuk biter mi? Yinede iyiki honda almışım

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fc5 lerin aküsü çabuk bitiyor galiba. 2017 model executive aracımın aküsü bitti. Çalıştırmakta sorun yaşıyorum. Calismayinca takviye ile çalıştırıyorum. Arabaya girer girmez marşa basmazsam çalışmıyor. Uzaktan kumanda ile camları açınca marş almıyor. Gece otomatik sönen farı manuel olarak kapatmassam sabah çalışmıyor,takviye istiyor. Olcturdum 10 değer çıkıyor akü (elektrikçi zayıf değişmesi lazım diyor) 2 yıllık aracın aküsü bu kadar çabuk biter mi? Yinede iyiki honda almışım

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

47 amper akü var stop halde müzik vs dinliyorsanız normaldir

Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir. - Hüseyin Nihal Atsız

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
civic exe FC5 in aküsü çok iş yapıyor, direksiyon elektrikli, kocaman bir tane multimedya var, gösterge ekranı deseniz bol ışıklı yakıt hararet göstergeleri vs. birde LCD hayalet ekran var, farlarda follow me home özeliği açıksa yani kapı kilidini açınca farlar otomatik yanıyorsa falan hep kapatın onları ayarlardan.

zaten kapı kilidini açıp arabaya binmek aküden kafadan 400-500mah elektrik götürüyor hemen anında. otomatik katlanan ayna açılıyor gösterge selamlıyor farlar yanıyor vs.

mümkün oldukça bu özellikleri kullanırken dikkat edin kapatabildiklerinizi kapatın. Tatile falan çıkarsanız en geç 2-3 günde bir çalıştırın rölantide 5-6 dakika farlar teyp falan kapalı halde çalışsın.

Aracınız
Civic FC5 2019
60 amper mantıklı olmuş.2.5 yılda akümü biter malesef bendede bitti kavga dövüş garantiden değişti.aracın donanımı fazlaymış mazeret değil o zaman fabrika çıkışı ona göre akü takacaksın.başka marka bi aracın en dolusunu soğuk bi memlekette 6 yıl bindim hiç bi sistem kapatmadım niye bitmedi ona göre akü koymuşlar.

Geri