Executive alacağım yardım lütfen

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracı almak için yollara düştüm bu saatte. Silivri'de 4 arabasına bindim Beylikdüzü metrobüs ordan metro Ümraniye:) exetuve aşkı sen nelere kadirsin. Ekspertiz yapacağım, Ümran diye bir firma var yapmayı düşünüyorum. Daha önce yapan var mı? Özellikle sormam gereken bir şey var mı ekspertizde.

Aracınız
Civic FC5 2019
243 bine de bu var
Ustatlarim bu aracı teslim aldım bu gün, pazartesi günü makyajlı Eco elegance aracımı teslim ettim. Bu gün de exetuve 2019 model 25500 kmdeki exetuve aldım. Exetuve gerçekten güzelmiş, anahtarsız çalıştırma içindi bütün mücadelem ve değdiğini düşünüyorum. Deri koltuk da güzel, çift bölgeli klima ön panjur ve benim naçizane fikrim sanki geri görüş kamerası da net elegance pakete göre. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Saygılar sunuyorum.

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın.:)

Aracınız
Ustatlarim bu aracı teslim aldım bu gün, pazartesi günü makyajlı Eco elegance aracımı teslim ettim. Bu gün de exetuve 2019 model 25500 kmdeki exetuve aldım. Exetuve gerçekten güzelmiş, anahtarsız çalıştırma içindi bütün mücadelem ve değdiğini düşünüyorum. Deri koltuk da güzel, çift bölgeli klima ön panjur ve benim naçizane fikrim sanki geri görüş kamerası da net elegance pakete göre. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Saygılar sunuyorum.
Hayırlı olsun hocam, Allah kaza bela vermesin. Gönlünüzce binmeyi nasip etsin. Benim de bir sonraki hedefim anahtarsız giriş ve çalıştırma. O tadı tatmak istiyorum :)

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben arada bı sorum olacak: arabadan uzaklaşınca otomatik kilitlemiyor mu? Daha önce Renault da vardı bende kart cebimdeyken arabadan bir miktar uzaklaşınca otomatik kilitleme yapardı.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun hocam, Allah kaza bela vermesin. Gönlünüzce binmeyi nasip etsin. Benim de bir sonraki hedefim anahtarsız giriş ve çalıştırma. O tadı tatmak istiyorum :)

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Allah gönlüne göre versin inşallah bana verdi. Nasip tamamen, galericiler üzerine 40 bin istiyordu ben yaklaşık 20 bine km düşük ve temiz bir araç aldım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Otomatik kitler biraz uzaklaşınca.
Hayırlı olsun kazasız belasız binin. Anahtarsız giriş çıkış güzel baya pişman olmazsınız.

Aracınız
Civic FB7 2013
Kaça alabildiniz ?

Geri