Executive alacağım yardım lütfen

Aracınız
Civic FC5 2019
İki araç arasında kaldım tavsiye lütfen.
İstanbul Silivride ikamet ediyorum biri Mardin'de diğeri Balıkesir'de. Mardin'de ki son 250 dedi 247 verdim daha pazarlık yapmadım muhtemelen verecek.
Gelelim iki araç arasındaki farklara: beyaz olan 8000 km'de ve 10 bin bakımı yapılmış. Diğeri 15 bin km'de Gold vs paketleri mevcut. Ona da muhtemelen 247 bin verecem. Siz olsaydınız diye başlamak istiyorum saygılarımla.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende makyajsız kasa var 2019 executive ben 260 dan asağı vermem bu fiyatlar gayet makul bence araçları görüp size bilgi verebilecek birileri varsa onlara sorun yoksa mardine gitmek gelmek masraflı ve yorucu olur.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Makyajlı exe ile makyajsız arasında çok bir fark yok bildiğim kadarıyla, elegancelar makyajla baya doldu.

o yüzden düşük km makyajsızı exeyi daha düşük fiyatlara bulabilirsiniz.

akif

0
Aracınız
Yerinizde olsam yakında olanı alırdım hocam mardin'e git gel tahmini 3 bin küsür km yapar yolda geçen zaman, yolda harcayacağınız yakıt yeme içme masrafları ki tek şoför o yol gidilmez, konaklama yapar sanız onun da masrafı var ben olsam mardin'deki aracı düşünmezdim bile sonuçta iki araçta sıfır kondisyonda hatasız boyasız yakında olanı alırdım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Jant ekran ön panjur.
jant ve panjuru çok daha uyguna çözme şansınız olur.
ekran sadece fiziksel tuşlar geldi tercih sebeniz ise makyajlı mantıklı sizin için.
ikisi arasından da seçim yapmak gerekirse mavi olan daha güzel bence.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yerinizde olsam yakında olanı alırdım hocam mardin'e git gel tahmini 3 bin küsür km yapar yolda geçen zaman, yolda harcayacağınız yakıt yeme içme masrafları ki tek şoför o yol gidilmez, konaklama yapar sanız onun da masrafı var ben olsam mardin'deki aracı düşünmezdim bile sonuçta iki araçta sıfır kondisyonda hatasız boyasız yakında olanı alırdım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende arkadaşımıza katılıyorum kesinlikle yakındaki aracı değerlendirin.

Aracınız
Civic FC5 2019
Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Alttaki beyaza da 242 bin verdim 243500 son dedi ama bı aksilik olmazsa 243e alınır.

Geri