Executive dizel otomatik aldım acil bir sorum var

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bende de elegance eco modeli var bende de yazmiyor ve bence hic birinde yazmiyor. Boyle bir ozellil yok diye biliyorum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Filtre ariza isiginiz ne zaman yanacak

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dizel otomatik elegance sahibiyim bende normal surus modundaylen vitesin kacta oldugu yazmiyor.sadece paddle shift ile manuel kullanirken yaziyor

D modunda kulakçıktan vites değiştirirseniz kısa bir süre seçtiğiniz vitesi gösterir, bir kaç saniye sonra en uygun devire denk gelecek şekilde tekrar d ye geçer
En azından benim araba öyle20180905_175438.jpg

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Filtre ariza isiginiz ne zaman yanacak

Sen niye her gönderiye filitre filitre yazıyosun kardeşim bir sorunun mu var ? Dpf filitresi sadece honda da yok bilgine bütün dizel araçlarda dolabilecek bir şey :) eğer ki dizel cıvıc alacaksan al yakıt aldığın yere ve aracı biraz devirli kullanmaya dikkat et ara ara yeter bu bütün dizel araçlar için geçerlidir kardeşim :)

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Sen niye her gönderiye filitre filitre yazıyosun kardeşim bir sorunun mu var ? Dpf filitresi sadece honda da yok bilgine bütün dizel araçlarda dolabilecek bir şey :) eğer ki dizel cıvıc alacaksan al yakıt aldığın yere ve aracı biraz devirli kullanmaya dikkat et ara ara yeter bu bütün dizel araçlar için geçerlidir kardeşim :)

Ben hondanin dizelinin sorunsuz oldugunu dusunuyordum ve
Buyuk hayal kirikligi yasadim

Ben hondanin dizelinin sorunsuz oldugunu dusunuyordum ve
Buyuk hayal kirikligi yasadim

Kardeşim bunun honda'nın dizeli ile bir alakası yok burda bir arkadaş paylaşmış 10 bin km de dpf ışığı yanmış kullanıcı hatasındemişler tabiki servise götürsün gereken neyse yapılsın ama dpf nin dolmasının sebepleri kötü yakıt,sürekli düşük devirde kullanmak yani dpf olan her dizel arabada dpf dolabilir o arkadaşın aracı istisna 10 bin km de anca kötü yakıt buna sebebiyet verir başka türlü dolmaz

Geri