Fb7 100 km üstünde titreme oluşması

Aracınız
Civic FB7 2016
merhabalar honda fb7 kasa 2016 model aracımda 100 km üstü hıza çıktığım zaman titreme oluyor bu neden kaynaklıdır acaba.

Aracınız
Civic FB7 2016
hocam araç engelli kardeşim üzerinden aldım satıp suv bir araç almayı düşünüyorum tabi malum alabilirsek eğer fiyatlar tavan şuan ondan dolayı lastikleri değiştirmedim yoksa değişecektim goodyear buldum 450 tl sıfır takma sökme balans için öneriniz içinde teşekkür ederim:D

Aracınız
Civic FD6 2009
hocam araç engelli kardeşim üzerinden aldım satıp suv bir araç almayı düşünüyorum tabi malum alabilirsek eğer fiyatlar tavan şuan ondan dolayı lastikleri değiştirmedim yoksa değişecektim goodyear buldum 450 tl sıfır takma sökme balans için öneriniz içinde teşekkür ederim:D
Good year hangi model. Şu anda falken populer bir lastik bende falken aldım hoşuma gitti . falken ze310 205 55 16 latik tanesi 370 liraya geldi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Aks düşük ihtimal hocam. Latiklerinizde eskiymiş. Balans tutmayabilir. Bendede aynı durum oldu 100-120 titriyordu araç. Latiğin bir tanesinde tel kopuğu varmış araba seke seke gidiyordu. Önlere 2 lastik aldım falken şu an yağ gibi titreme falan yok. Lastik alacaksanız hepsiburadada yeni üyeliğe 50 tl çek veriyor 4 ayrı üyelik ile alırsanız 200 tl kar edersiniz :)
hocam senin dediğin falken lastikleri araştırdımda balon yaptı diyen çok var şikayet falanda var sen ne kadardır kullanıyorsun kormoran var onlar nasıldır acaba fiyatı da uygun

Aracınız
Civic FB7 2016
Ben falken aldim yaklaşık bin km oldu bir sıkıntı yok
Kormorandan iyidir bence bütçe uygunsa Michelin öneririm

Mi 9 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aracı satacağım hocam ondan dolayı uygun bişey alayım diyorum titreme olayı kesilsin ondan dolayı değiştireceğim lastikleri

Aracınız
Civic FD6 2009
hocam senin dediğin falken lastikleri araştırdımda balon yaptı diyen çok var şikayet falanda var sen ne kadardır kullanıyorsun kormoran var onlar nasıldır acaba fiyatı da uygun

Yapabilir ben 1000 km oldu bir sıkıntı yaşamadım uzun vade kullanan arkadaşlar daha iyi bilgi verecektir. Falken orta sınıfın en iyi lastiklerinden biri araştırmalarıma göre. Maddiyat sıkıntı değilse bir üst seviye lastiklere bakım. Miclen, briston, lassa vs.

Geri