FB7 2012 Honda cıvıc benzin filitresi

Ad Soyad
Hasan k
Aracınız
Civic FB7 2012
İyi akşamlar Fb7 2012 Honda cıvıc aracım lpg hiç takılmamış 70 binde servis benzin filitresi değişecek diyor ama dört beş tane Honda özel servisine sordum hiç biride değiştir demedi parana yazık değiştirme diyen var 120 bin diyen var değişmiyor ömürlük diyen var neye karar vereceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Servis sene olarak o tarz yaklaşmış olabilir. Benim fikrim gerek yok. Yarım depo benzin ile yola devam edin. Çeyrek depoda üstünü ekleyin. Motor benzin basamaz hale geldiğinde açılır. Motor değişir, filtre temizlenir.

Ad Soyad
Hasan k
Aracınız
Civic FB7 2012
Servis sene olarak o tarz yaklaşmış olabilir. Benim fikrim gerek yok. Yarım depo benzin ile yola devam edin. Çeyrek depoda üstünü ekleyin. Motor benzin basamaz hale geldiğinde açılır. Motor değişir, filtre temizlenir.
Araçta lpg takılı değil zaten sürekli benzinde biniyorum süreklide full oluyor zaten benzin

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araçta lpg takılı değil zaten sürekli benzinde biniyorum süreklide full oluyor zaten benzin
Aynı hocam pek değişen birşey olmaz. Motor işlevini yitirdiği zaman araç marş alır ama çalışmaz. Sadece motor kısmı değişim yapılır. Set halinde değişmesi şart değil. Çıkan motor veya kaliteli başka motor takılır yola devam edilir.

Geri