fb7 2013 su fiskiyesi sorunu

Ad Soyad
okan özdemir
Aracınız
Civic FB7 2013
aracımda su fiskiyesinin birisi çalışmıyor internetten baktım bir bilgi bulamadım hiç bir şekilde yardımcı olacak bi arkadaş varmı nasıl sökülür yada tamirini yapan bi arkadaş

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
aracımda su fiskiyesinin birisi çalışmıyor internetten baktım bir bilgi bulamadım hiç bir şekilde yardımcı olacak bi arkadaş varmı nasıl sökülür yada tamirini yapan bi arkadaş
Selam Hocam....Çalışmıyor derken....
Hiç su atmıyor mu ? Su atıyor ama Tıkalı gibi mi?
Hiç su atmayan tarafın hortumlarına bi bakın kaputu açıp çıkan yer varmı diye yoksa fıskiye ucu çok sağlam tıkanmış demektir. Su geliyor ama saçma sapan Bi su gelme durumu varsa, toplu iğne işinizi çözer ; Direksiyona biri geçsin Fıskiye ye bassın sizde fıskiyenin delik kısımlarına toplu iğne ile baskı yaparak ve yön vererek ayarlamaya çalışın, ben o şekilde çözmüştüm aracımda...Saygılar

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
okan özdemir
Aracınız
Civic FB7 2013
bir su fiskiye memesi hiç bir şekilde su atmıyor sökülecek yerinide bulamadım istanbulda biri varmı bunu söküp düzeltecek tamir edecek veya nasıl sökülecek bi r yöntem varmı hiç bir şekilde bir tanesi su atmıyor

Aracınız
Civic FB7 2012
Benimde aynı sorunum vardı arabayı ilk aldığımda. İğne fln her şeyi denedim, olmadı. Bulgurlu'da Birsay BOSCH Servise götürdüm. Usta fışkiye memesini söktü, yarım saat boyunca kireci çözecek bir çözelti içinde bekletti ve fışkiye su atmaya başladı. 3 yıldır da hiçbir sorun yaşamadım.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben aracıma evden arıtma suyu, yoksa marketten Pet su yada......... antifirizli cam suyu alıp, su ile biraz daha karıştırıp koyuyorum...çünkü çeşme suyu diye tabir edilen benzinlikte kullanılan suları koymuyorum çünkü aşırı kireçli ve kirecin olduğu yerde tortu olur, tıkama olur...Saygılar

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri