FB7 40.Yıl Paketi Fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
FD6 aracım var satıp 2012 model FB7 kasaya geçmek istiyorum. 160 bin liraya 40.yıl Özel üretim 95.000 km de nasıl alınırmı? (Değişensiz toplam tramer 15 bin)

Aracınız
FD6 aracım var satıp 2012 model FB7 kasaya geçmek istiyorum. 160 bin liraya 40.yıl Özel üretim 95.000 km de nasıl alınırmı? (Değişensiz toplam tramer 15 bin)
Yetkili serviste işlem görmemiş değişen olmadığına göre ve hasar kaydı da dışarıda yapılmasına göre yüksek gibi. Ben uzak dururdum. Üstüne 5 daha koysanız temizini bulursunuz bence. Fiyat aralığı bu aralarda. Bakımıları düzgün ve bakım evrakları varsa km'yi de çok kafaya takmayabilirsiniz.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bizim civicler piyasanın üstünde seyrediyor gibi. Geçen hafta araba bakan arkadaş 2019 ot. corolla için 185 fiyat aldı, km 30 bin civarı.

Aracınız
Boş paketidir hocam. Sıfırı 190 lira şimdi.

Aynen hocam vision paket onlar. Kapak jantlar, sis farsız vs.. tüp takıp taksiye çevirmelik.
Bu aralar corolla serisini didikledim. Elegance ve üstü kullanıyorsak karşıda flame-x olmalı ama hiç yoktan en az dream olmalı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen hocam vision paket onlar. Kapak jantlar, sis farsız vs.. tüp takıp taksiye çevirmelik.
Bu aralar corolla serisini didikledim. Elegance ve üstü kullanıyorsak karşıda flame-x olmalı ama hiç yoktan en az dream olmalı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2021 modellere tüp de uyumlu değil hocam. 1.5 motor var üstünde.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Yetkili serviste işlem görmemiş değişen olmadığına göre ve hasar kaydı da dışarıda yapılmasına göre yüksek gibi. Ben uzak dururdum. Üstüne 5 daha koysanız temizini bulursunuz bence. Fiyat aralığı bu aralarda. Bakımıları düzgün ve bakım evrakları varsa km'yi de çok kafaya takmayabilirsiniz.

Valla hocam bu fiyat aralığında pek bulamadım. Fd6 var yükseltmek istiyorum fb7 ile üzerine biraz koyup ama temiz birşey istiyorum tabi uğraşmak istemiyorum fd6 yı temiz diye aldım 10 bin civarı masraf yaptım.

Aracınız
Valla hocam bu fiyat aralığında pek bulamadım. Fd6 var yükseltmek istiyorum fb7 ile üzerine biraz koyup ama temiz birşey istiyorum tabi uğraşmak istemiyorum fd6 yı temiz diye aldım 10 bin civarı masraf yaptım.
Baya bir masraf yapmışsınız aracınıza. Bu durumda yine her türlü sürprize açık bir 2. el sizi üzebilir. Mevcut aracınızla devam edip bir müddet daha birikim yapmanız makul görünüyor.

Zaten mevcut piyasa çok değişken, yakın zamanda da durulacak gibi değil. Bu açıdan da mevcut aracınızla devam etmek mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri