Civic FB7 FB7 ayna ve cam kaldırma modülü

Aslında 4 camın otomatik olması istediğim birsey.sabredemiyorum kapanana kadar :) ama fiyat dedigin gibi fazlaymis.atin birde whats app dan deneyelim :) servislerinde taktiği bundan mı acaba.
Bu arada hocam.Full olan yani hem açma hem de kapama yapan modülü satın almak isterseniz satıcı fiyatını artırmış.Ben 240 tl civarına almıştım.İsterseniz size satıcının cep telini atayım özelden.Whatsup üzerinden pazarlık yapıp alın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Egemen hocam son bir soru daha.diyelim cam kapama açma modülünü aldim.aynalari da aldım.arac hareket halinde 15km hızı geçince kilitlendi.ya da diyelim ben çocuklardan dolayı kapıları içten kilitledim.aynalar kapanmiyor değil mi ? Modülle ayna da herhangi bir cakisma olmuyor değil mi.cunku bir sürü modül takınca çorba olacak.
Bu arada hocam.Full olan yani hem açma hem de kapama yapan modülü satın almak isterseniz satıcı fiyatını artırmış.Ben 240 tl civarına almıştım.İsterseniz size satıcının cep telini atayım özelden.Whatsup üzerinden pazarlık yapıp alın.

Egemen hocam son bir soru daha.diyelim cam kapama açma modülünü aldim.aynalari da aldım.arac hareket halinde 15km hızı geçince kilitlendi.ya da diyelim ben çocuklardan dolayı kapıları içten kilitledim.aynalar kapanmiyor değil mi ? Modülle ayna da herhangi bir cakisma olmuyor değil mi.cunku bir sürü modül takınca çorba olacak.

Yok hocam içeriden kitlediğinizde araç çalışırken ya da hareket halindeyken kapanma olmuyor.Ne zaman durdurup ve Aracı stop edip içerden kitlemeye bastınız o zaman kapanıyor.Sorun yok yani.Cam ve ayna modülü aynı anda çalışıyor kitlediğinizde birbirlerine sorun yaratmıyorlar

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Fb7'nin cam kaldırma modüllerini araştırdım, konuyla ilgili internetteki tüm videoları izledim. Tek kafama takılan niye (Volkswagen gibi) kumandadan 4 cam aynı anda kapat/aç olmuyor, bir türlü anlam veremedim. Camlar tek tek sırasıyla çalışıyor. Sağ arka, sol arka, sağ ön, sol ön şeklinde. Bazıları aküye yük binmesin diye yazmış ama bana pek mantıklı gelmedi. Fc5'lerde 4 cam aynı anda kalkıp inebiliyor. Sebep akü olsa Fc5'lerde de aynı şekilde duyarlı davranırlardı.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
https://urun.n11.com/diger/honda-civic-fb7-katlanir-ayna-sagsol-takim-ve-modul-P332140391 Çamkıran Garaj ürünü fiyatı gayet makul düşünürseniz.

Linkteki ürünü beğendim. Sağ-Sol takım halinde satılması ve uygun fiyat olması hoşuma gitti. Sepete ekledim. İzmir'de olsam gider hemen taktırırdım. Tek çekincem orijinal ürün kalitesinde olur mu bilmiyorum. İstanbul'da montajı nerede, nasıl, ne kadar ücrete yaptırabilirim araştırmam lazım.

Linkteki ürünü beğendim. Sağ-Sol takım halinde satılması ve uygun fiyat olması hoşuma gitti. Sepete ekledim. İzmir'de olsam gider hemen taktırırdım. Tek çekincem orijinal ürün kalitesinde olur mu bilmiyorum. İstanbul'da montajı nerede, nasıl, ne kadar ücrete yaptırabilirim araştırmam lazım.

Fc5 executive alıp o derden kurtuldum hocam yinede sağlam araştırın paranız havaya gitmesin

Ali expresten yeni bir ürün aldım.Daha önce kullandığım cam kaldırma modülüm su alarak arıza yaptığı için bir süre sadece cam kaldırma yapan modülü kullandım.Bu yeni ürünü kupon,indirim sebebiyle fiyatı uyguna gelince almaya karar verdim.Kablo demeti bende olunca sadece modülün beyin kısmının siparişi verdim.16 dolara almış oldum.Ürün diğer modülden farklı olarak camları teker teker indirip kaldırmıyor.Önce arka iki camı daha sonra ön 2 camı aynı anda kaldırıyor.Açma yaparken de aynı şekilde önce arka iki camı aynı anda daha sonra ön 2 camı aynı anda indiriyor.Açma işlemi için anahtardan aç-kapa-aç yapmak gerekiyor.Ürün 12 günde elime ulaştı.15 tl gümrük vergisi ödedim.Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.Satıcı hızlı kargoladı ve her mesajıma ilgili bir şekilde yanıt verdi.İlgilenen ve incelemek isteyen arkadaşlar için bağlantısını da paylaşıyorum.

TRY 293.94 | LY-LEAMORE kapatma/açma fonksiyonu için C I V I C 2015-2016 / CRV 2014-2016 güç pencere kapatıcı otomatik

IMG_6757.JPGIMG_6758.JPG

Geri