Civic FB7 Fb7 cam düğmelerine ait ışıklar.

Aracınız
Arkadaşlar fb7 2014 civic makyajlı kasa araç sahibiyim.Akşam olduğunda parkları açtığımızda Camlarda bulunan düğmelere ışık veren soket arkasındaki kabloları bulmam gerekiyor. O kablolardan tetikleme alarak iç kapı kolu aydınlatma montajı yapacağım. anlayan biri varsa yardımcı olmasını çok rica ediyorum. Eğer ordan tetikleme alabilirsem hem montajım çok kısa bir ksblo tesisatı ile hallolmuş olacak hemde araba çalıştığında devsmlı yanmayacak akşam csm düğmeleri ile birlikte yanacak. Bulmanın bir yolu yada cihaz olarak ne kullanabiliriz yardımınıza çok ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Aracınız
Hocam kapı içini sökünce başlıklı o kablo demetini gördüm kaç defa. Yanlız ölçü aletiyle hangisi olduğu rahatlıkla bulunabilir.
O kablodan ek alarak mavi led ile çok güzel ambiyans yapılabilir dediğiniz gibi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar fb7 2014 civic makyajlı kasa araç sahibiyim.Akşam olduğunda parkları açtığımızda Camlarda bulunan düğmelere ışık veren soket arkasındaki kabloları bulmam gerekiyor. O kablolardan tetikleme alarak iç kapı kolu aydınlatma montajı yapacağım. anlayan biri varsa yardımcı olmasını çok rica ediyorum. Eğer ordan tetikleme alabilirsem hem montajım çok kısa bir ksblo tesisatı ile hallolmuş olacak hemde araba çalıştığında devsmlı yanmayacak akşam csm düğmeleri ile birlikte yanacak. Bulmanın bir yolu yada cihaz olarak ne kullanabiliriz yardımınıza çok ihtiyacım var.
Merhaba, eğer elinizde bir multimetre yoksa, aldığınız ledin kablo ucunu farları aç kapa yaparak soketteki kablolara temas ettirirseniz istediğiniz + ucu bulabilirsiniz.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçen hafta evdeki ledlerin yanmaması sebebiyle arızanın led mi yoksa adaptörde mi olduğunu anlamak için multimetre aldım. Kaliteli bir cihaz ve ben 100 TL'ye aldım. Bizim gibi amatör işler için fazlasıyla yeterli. Eğer eliniz böyle işlere yatkınsa ve ara ara başka denemelerinizde olacaksa bir multimetre almanızı öneririm. İlk işinizde parasını fazlasıyla çıkaracaktır. ?

Geri