Civic FB7 Fb7 civic ön park kamerası incelemesi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@LooSii Bence elinizden biraz geliyor ise yapabilirsiniz, yalnız aldığınız fiyatlar çok tutarsız :)

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu sıralar fena bir şekilde ön-arka park sensörü ve ön kamera taktırmaya heves sardım. İnternette bir çok sitede araştırmalar yaptım, YouTube'dan çeşit çeşit bir sürü video izledim, bu işi yapanlarla bizzat tanışmaya gittim, fiyatlar aldım vs. Ama aldığım fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. İşçilik, malzeme kalitesi vs.

2015 FB7 Beyaz (parça + montaj fiyatları)

* Sesli ekranlı ön-arka park sensörü (Cenmax 8'li model): 1.350₺ (Ben ilave ekran istemiyorum. Arabanın içi zaten uçak kokpiti gibi. Heryer ekran. Park sensörleri i-mid veya double ekrana bağlanamıyor)
* Sesli arka park sensörü: 450₺ (Başka yer 150₺ dedi)
* Sesli arka park sensörü: 800₺ (Yeni orijinal görünüm lens. Dışa çıkık değil. İçten montaj. Tampon sökülerek yapılıyor)
* Sesli ön-arka park sensörü: 1.100₺ (ekran yok, ses tonları farklı olacak. Ön park sensörüne 650₺ dedi)
* Ön kamera: 450₺ (Logo içi veya plaka altı uygulamaları var. Ben plaka altı tercih ettim. Ön kamerayı açmak için buton istedim. İ-mid ekran zaten geriyi gösteriyor, ön kamera multimedya ekrana bağlanacak. Benim araçta şuanda hem i-mid hem de multimedya olmak üzere 2 ekrandan arka kamerayı gösteriyor)

Fiyatlar bana baya yüksek geldi. Bu işi kendim yapabilir miyim kara kara düşünmeye başladım..

Hayırlı akşamlar.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba ön logo içi kamerayı nasıl temin edebiliriz yardımcı olabilir misiniz. Türkiye de bulunabilir mi yoksa yurt dışından mı getirmek gerek.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu sıralar fena bir şekilde ön-arka park sensörü ve ön kamera taktırmaya heves sardım. İnternette bir çok sitede araştırmalar yaptım, YouTube'dan çeşit çeşit bir sürü video izledim, bu işi yapanlarla bizzat tanışmaya gittim, fiyatlar aldım vs. Ama aldığım fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. İşçilik, malzeme kalitesi vs.

2015 FB7 Beyaz (parça + montaj fiyatları)

* Sesli ekranlı ön-arka park sensörü (Cenmax 8'li model): 1.350₺ (Ben ilave ekran istemiyorum. Arabanın içi zaten uçak kokpiti gibi. Heryer ekran. Park sensörleri i-mid veya double ekrana bağlanamıyor)
* Sesli arka park sensörü: 450₺ (Başka yer 150₺ dedi)
* Sesli arka park sensörü: 800₺ (Yeni orijinal görünüm lens. Dışa çıkık değil. İçten montaj. Tampon sökülerek yapılıyor)
* Sesli ön-arka park sensörü: 1.100₺ (ekran yok, ses tonları farklı olacak. Ön park sensörüne 650₺ dedi)
* Ön kamera: 450₺ (Logo içi veya plaka altı uygulamaları var. Ben plaka altı tercih ettim. Ön kamerayı açmak için buton istedim. İ-mid ekran zaten geriyi gösteriyor, ön kamera multimedya ekrana bağlanacak. Benim araçta şuanda hem i-mid hem de multimedya olmak üzere 2 ekrandan arka kamerayı gösteriyor)

Fiyatlar bana baya yüksek geldi. Bu işi kendim yapabilir miyim kara kara düşünmeye başladım..

Hayırlı akşamlar.

arkaya basit bir park sensörü alın yeterli. öne kamera takacağınız için park sensörüne gerek yok. öne takacağınız kameranın fiyatıda yaklaşık 60-100 tl arası benim eklediğim videolardan fikir alarak eliniz yatkınsa kendiniz yapabilirsiniz. geri görüş imid ekranda kalır ön kamerayı double teybe bağlarsınız

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Montaj: 04.12.2019
✓ Sesli Arka Park Sensörü (150₺'ye taktırdım. Orijinal fabrikasyon görünümlü -tampon ile hemyüz- park sensörlerine 600₺ vermeye değmez diye düşündüm. İş görsün yeter. Zaten tampon dışından montaj, dışa çıkık sensörler daha stabil çalışıyormuş)

Montaj: 16.12.2019
✓ Ön Park Kamerası (Android Multimedya ekran yanında hediye ettiler. Ayrıca montaj ücreti vermedim. Plakanın altına gizlendi. Kaldırım ve dubaları görmesi için bilerek aşağı bakmasını istedim)IMG_20191229_193651_083.jpegIMG_20191229_212006_808.jpegIMG_20191229_212006_810.jpegIMG_20191217_140921.jpeg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
✓ Sesli Arka Park Sensörü (150₺'ye taktırdım. Orijinal fabrikasyon görünümlü -tampon ile hemyüz- park sensörlerine 600₺ vermeye değmez diye düşündüm. İş görsün yeter. Zaten tampon dışından montaj, dışa çıkık sensörler daha stabil çalışıyormuş)

✓ Ön Park Kamerası (Android Multimedya ekran yanında hediye ettiler. Ayrıca montaj ücreti vermedim. Plakanın altına gizlendi. Kaldırım ve dubaları görmesi için bilerek aşağı bakmasını istedim)Ekli dosyayı görüntüle 256332Ekli dosyayı görüntüle 256333Ekli dosyayı görüntüle 256334Ekli dosyayı görüntüle 256335

Hocam o ekran nasıl sığdı oraya. Bildiğin Lcd televizyon gibi maç bile izlenir. Hay maşallah.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız

✓ Ön Park Kamerası (Android Multimedya ekran yanında hediye ettiler. Ayrıca montaj ücreti vermedim. Plakanın altına gizlendi. Kaldırım ve dubaları görmesi için bilerek aşağı bakmasını istedim)Ekli dosyayı görüntüle 256332Ekli dosyayı görüntüle 256333Ekli dosyayı görüntüle 256334Ekli dosyayı görüntüle 256335

Hayırlı olsun hocam kaça mal oldu acaba ekran ?

Kün feyekün..

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Hayırlı olsun hocam kaça mal oldu acaba ekran ?

Kün feyekün..
Teşekkür ederim.

10.1" Multimedya (2gb ram) + HD kamera= 2.050₺
İşçilik= 150₺
Toplam= 2.200₺

Paket içeriğinde Bluetooth mikrofon da çıkıyor. Aynanın altına montaj yapıyorlar. Bluetooth ile konuşurken giden-gelen ses kalitesi pürüzsüz ve çok net. Eski sistemde işkence çekiyorduk.

Aracınız
Civic ES7 2005
Orjinale en yakın park sensörü hangisi park sensörü ekranını nereye konumlandirdiniz

Geri