FB7 Far Lambası Kodu Değişim vs.

Ad Soyad
Hüseyin
Aracınız
Honda HRV
Arkadaşlar öncelikle Selamlar

Aracım 25 binde 2016 model olup 1 kaç hafta öncesinde sol ön farı yanmamaya başladı mütakibine dışardan taktırayım diye düşündüm forumda bir kaç araştırma yapmam neticesinde d2s far tipinin uygun olduğunu öğrendim. Piyasa da araştırma yapmam neticesinde 150 ila 270 ₺ arasında değişen modeller buldum ama güvenemedim. En sonunda serviste değiştirme kararı aldım. Servis işçilik dahil *** liraya değişeceklerini söyledi ve bende kabul ettim tam o sırada aklıma aracımın 3 yıl full elektronik garantisi olduğu aklıma geldi ve bir öneri de bulundum servisteki arkadaşa o da honda türkiyeye aracın ne durumda olduğunu yani pek binilmediğini km vs yazdı ve 3 gün içerisinde geri dönüş sağlandı
Bu gün itibariyle aracımın sol farını sağolsunlar garanti kapsamında değiştirdiler.8) Lakin forumdaki arkadaşlar bizim araçların d2s cinsten başka far takıldığında yanmama gibi durumlardan bahsetmişlerdi benim araca d4s osram takıldı ve çalıştırdı kafamda soru işaretleri kaldı reisler yarın bi gün sıkıntı çıkar mı sizce :D:D

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6958]hsyk112[/MENTION] Garantiden yapılmış olsa da size bir fatura verildi bu faturada kullanılan ampul yazıyordur sıkıntı olursa da servisin sorumluluğunda ;)

Geri