Fb7 far temizleme yaptıran oldu mu?

Aracınız
Civic ES7 2003
Bana göre 5 6 ay da olsa güzel bi uygulama hocam. Neredeyse hiç masraf etmeden güzel sonuç. 10 15 dakikamı aldı hem zaman geçirmiş oldum

mturker

Özel Üye
https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-2SEQIHRBW5 bu ürünü şimdi sipariş verdim kullanan var mı? Komşunun Nissan x trail aracı için kullanacam.
Hocam merhaba
Ben bu ilaçla far parlatma yaptırdım ve arkadaşım da yapmakta.
(Klora form)
İşlem sonrası son hali yakından dikkakli bakıldığında çok inceden bulanıklık olduğu belli oluyor malum zimpara atılıyor sonucda ve uzun süre canlılığını korumuyor tekrardan sararma yapıyor.
Güneşe daha çok maruz kalirsa araç gün ortasında 5-6 ay kadar gider.
Üzerine vernik yada şeffaf folyo kaplanirsa daha uzun süre gider.

Honda madness

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam merhaba
Ben bu ilaçla far parlatma yaptırdım ve arkadaşım da yapmakta.
(Klora form PVC yapıştırıcı)
İşlem sonrası son hali yakından dikkakli bakıldığında çok inceden bulanıklık olduğu belli oluyor malum zimpara atılıyor sonucda ve uzun süre canlılığını korumuyor tekrardan sararma yapıyor.
Güneşe daha çok maruz kalirsa araç gün ortasında 5-6 ay kadar gider.
Üzerine vernik yada şeffaf folyo kaplanirsa daha uzun süre gider.

Honda madness
Yapacak abi 65 yaşında ve çok kirli yolu göremiyorum diyor, çok da gıcır gıcır olmasına gerek yok. Ben şöyle yapacam eğer yanlışsam duzeltirsiniz: önce asperox ile silecem, daha sonra 500-1000-1500 zımpara ile zımpara yaptıktan sonra ürünü uygulayacam. Yanlış yapıyor ya da daha etkili olur dediğiniz bir yol varsa söylerseniz sevinirim.

mturker

Özel Üye
Yapacak abi 65 yaşında ve çok kirli yolu göremiyorum diyor, çok da gıcır gıcır olmasına gerek yok. Ben şöyle yapacam eğer yanlışsam duzeltirsiniz: önce asperox ile silecem, daha sonra 500-1000-1500 zımpara ile zımpara yaptıktan sonra ürünü uygulayacam. Yanlış yapıyor ya da daha etkili olur dediğiniz bir yol varsa söylerseniz sevinirim.
O abi için mukembel olur hatta o nasil mucize bile der.
Asperox a gerek yok,
220 500 1000 2000 3000 zimparayla yapın her seferinde yeterince ıslak olsun ama,
Benim araca yapılma videosuna baktım bulamadım
Bulsaydim gösterirdiniz ..

Honda madness

Geri