Fb7 gündüz seyir lambası çalısmıyor

Aracınız
Merhabalar fb7 aracımdaki ledli sis lambalarının ledleri patlayınca bende sökeyim soketini dedim.parkların sigortası attı.sigortayı taktım ama şimdi de off konumda gündüz seyir lambaları yanmıyor.parklar açıkken yada auto konumunda şiddetli yaniyor.normalde off konumda şiddetli yanıyordu farlar açıldığında kısık yanıyordu.sorun ne olabilir canım çok sıkıldı.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.yardımcı olan olmayan herkezden Allah razı olsun simdiden.

Aracınız
Denedim bir sonuç alamadım.gezmedigim elektrikci kalmadi.bu sabah bi elektrikci abiyle tanistim 5 dk da cozdu isimi.sigorta patlak olmadigı halde calismiyormus oturmuyormus yuvaya.yenisini takti calisdi.ilk defa sigorta oturmadigi halde kintrol lambasinin yandigini gormus oldum.diger elektrikciler bakip bakip yaniyo isik diye gecmisler o sigortaya.sis ustundeki ledlerini kendim degistirmisdim baglantisini yapamamisfim bi guzel bagladi onlarida araba tam oldu.isin tuhafi 20 tl yeter dedi.Allah razı olsun dedim. ilginize tesekkur ederim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Denedim bir sonuç alamadım.gezmedigim elektrikci kalmadi.bu sabah bi elektrikci abiyle tanistim 5 dk da cozdu isimi.sigorta patlak olmadigı halde calismiyormus oturmuyormus yuvaya.yenisini takti calisdi.ilk defa sigorta oturmadigi halde kintrol lambasinin yandigini gormus oldum.diger elektrikciler bakip bakip yaniyo isik diye gecmisler o sigortaya.sis ustundeki ledlerini kendim degistirmisdim baglantisini yapamamisfim bi guzel bagladi onlarida araba tam oldu.isin tuhafi 20 tl yeter dedi.Allah razı olsun dedim. ilginize tesekkur ederim.
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz. Tecrübeli ustada bir başka oluyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
Çözüm bulabilmeniz sevindirici. Nacizane tavsiyem o ustayı kaybetmeyin. Çakmaklık çalışmıyor diye sanayiyi dört dönüp şans eseri denk geldiğim ustanın ayaklarına kapanacak hale geldim. Sigorta kutusundaki soket eksikmiş adam şaştı kaldı kaç dükkan gezdin sen hiç mi akıl eden olmadı bunu diye sitem etti 20 lira(!) para aldı.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Aracınız
Hocam bi tanesi beni mahfetti parklar yanmiyor sigortalar saglamsa beyindeki konfor bolumu yanmisdir dedi arabayi birak git dedi Allahtan birakip gitmemisim.ama icimdeki hissi anlatamam basimdan assagi kaynar sular dokuldu :) .bu adam bi dostumun 2000 model polosunun yetkili servisinin cozemedigi elektrik arizasini cozmus megersem.adam zehir.dukkani gorceksin biseye benzetemezsin.ama usta iste.telini kaydettim.kaybetmem

Hocam bi tanesi beni mahfetti parklar yanmiyor sigortalar saglamsa beyindeki konfor bolumu yanmisdir dedi arabayi birak git dedi Allahtan birakip gitmemisim.ama icimdeki hissi anlatamam basimdan assagi kaynar sular dokuldu :) .bu adam bi dostumun 2000 model polosunun yetkili servisinin cozemedigi elektrik arizasini cozmus megersem.adam zehir.dukkani gorceksin biseye benzetemezsin.ama usta iste.telini kaydettim.kaybetmem
Hangi şehir ve adı nedir öğrenebilir miyiz?

Öz yurdunda garip, öz vatanında parya!
Arabası olanın kapalı garajı da olmalı.

Geri