Fb7 için koltuk kılıfı düşünüyorum

:)

46d43b585da4e48ee979fc1580121d25.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
ben izmirde yasiyorum ankardan siparis versem ( dosemecioglu) kendim takabilirmiyim acaba montaji kendiniz mi yaptiniz

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben ankarada yaşıyorum aracı aldığımda döşemecioğlu dan kılıfları aldım 1 ay önce yıkamak için Sökmek istedim arka koltuğun oturağını sökemedim ?eğer siz sökerseniz montaj basit

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Airbag iptal olmaz diye sitesinde belirtmiş özel ipliği ile dikimi yapılıyor diye yazıyor ayrıca koltuk üzerinde airbag kısmında kılıfın birde logosu var ne kadar güvenilir buda bilinmez ama beğendim kılıfları taktırcam bende

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Airbag konusunu ben üzerine basarak sormuştum bir sıkıntı olmuyor dedi serdar beyin dediği gibi özel bir iplikle dikiyormuş sadece başlıkların geçtiği yeri keserken benim arabada bitanesini yerini geniş açtı ona dikkat etmek lazım.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sizce beyaz aracima kenarlari siyahi ortasi gri nubuk mu taktirsam yoksa komple gri kumas mi taktiriyim ? Cuma gunu taktircam usta siyah griyi onerdi bana guven dedi ama ben guvenemiyorum yalan yok ?

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Araç içi açık renk olduğu için siyah gitmez. En iyisi gridir. Hem iç ferahlık kaybolmuyor hem leke götürüyor. Siyah tozu, güneşi çok çeker ayrıca.
Benden demesi ?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Araç içi açık renk olduğu için siyah gitmez. En iyisi gridir. Hem iç ferahlık kaybolmuyor hem leke götürüyor. Siyah tozu, güneşi çok çeker ayrıca.
Benden demesi ?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende karanlik gosterir dedim ama biraderde cabuk kirlenmez dedi :) ama dedigin dogru yaz da geliyo siyah sicak olur

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri