Fb7 için koltuk kılıfı düşünüyorum

bu işi döşemecioğlu gerçekten iyi biliyor. 4 yıldır kullanırım hala da ilk günkü gibi duruyor. Sırf kendim söküp takmak için lokma takımı aldım. 10 numara lokma ucu arka koltuğu sökmek için gerekli. Bilmeyenler aracın orijinal koltuğu zannediyor.

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar İstanbul da koltuk kılıfı taktırabileceğim yer bilen varmı acaba.
Sizin döşemecioğlu kılıflarınızı çok beğendim.Güle güle kullanın.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FD6 2008
Gördükçe bende mi yaptırsam acaba diye iyice düşünmeye başladım, orjinal koltuklar güzel ama kiri hemen belli ediyor :)
Hocam arkadaşların yaptırdığı döşemecioğlu nun kılıfları güzel,sitesine girip baktım.
İstanbulda işçiliği iyi olan biyer bilen arkadaş yok galiba,ben sordumda kimse cevap yazmadı :)

@4.MURAT Hocam, çok işçilik gerektiren bir işlem değil. Bu işi yapan herhangi bir döşemeci rahatlıkla yapar. Ben kendim videolardan izleyerek yaptım. İyiki de kendim yapmışım çünkü yıkanacağı zaman döşemeci aramıyorum birine yaptırıracaksanız nasıl yapıldığını izleyin. Bir dahakine kendiniz yaparsınız olmadı.

Aracınız
Civic FD6 2008
@4.MURAT Hocam, çok işçilik gerektiren bir işlem değil. Bu işi yapan herhangi bir döşemeci rahatlıkla yapar. Ben kendim videolardan izleyerek yaptım. İyiki de kendim yapmışım çünkü yıkanacağı zaman döşemeci aramıyorum birine yaptırıracaksanız nasıl yapıldığını izleyin. Bir dahakine kendiniz yaparsınız olmadı.

Sağolasın cevabın için arkadaşım.
Önerini değerlendiricem :)

Aracınız
Gördükçe bende mi yaptırsam acaba diye iyice düşünmeye başladım, orjinal koltuklar güzel ama kiri hemen belli ediyor :)
Hamid Hocam bende 2 tane erkek evlat var. Aracı sıfır alıp eve geldim ve arka koltukta ayak dayayıp basdıklarını görünce 2. gün kılıfı hemen taktırdım. Şuan isteyen ayakkabıyla bağdaş kurup oturabilir

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid Hocam bende 2 tane erkek evlat var. Aracı sıfır alıp eve geldim ve arka koltukta ayak dayayıp basdıklarını görünce 2. gün kılıfı hemen taktırdım. Şuan isteyen ayakkabıyla bağdaş kurup oturabilir

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Allah bağışlasın :)
Benimde bir ufaklık var, sağ koltuğun arkasında aynen sizdeki olay gerçekleşiyor :)
Bende 10 liralık koruma koydum vazifesini görüyor ama kılıf olayı uzun vadeli daha mantıklı (y)

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba hayırlı akşamlar. Bende aranıza yeni katıldım sayılır :) aracıma koltuk kılıfı almak istiyorum da internetten alıpta kullanan arkadaşlar varsa site alabilir miyim. Ama giydirme istemiyorum koltuk arkalarında ekran olduğundan parca parca olursa çok daha iyi olur. Teşekkürler :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hayırlı akşamlar. Bende aranıza yeni katıldım sayılır :) aracıma koltuk kılıfı almak istiyorum da internetten alıpta kullanan arkadaşlar varsa site alabilir miyim. Ama giydirme istemiyorum koltuk arkalarında ekran olduğundan parca parca olursa çok daha iyi olur. Teşekkürler :)
döşemecioğlu ankara arayın yardımcı olurlar.

Geri