fb7 kapı kilitleme

mnrshn

0
öncelikle iyi forumlar..
arkadaşlar 2012 fb7 aracımda kapı kilitleme tuşuna basıyorum tüm kapı kilitleri kapanıyo fakat kapıyı açmak ıstedıgınde yınede acılıyo..anlatabıldımmı bilmiyorum ama sizin araçlarda da öylemi

Aracınız
Bende 2013 var. Şöför kapısı dediğiniz gibi ama diğer kapılar açılmıyor. Ya düğmeden ben açacağım ya da kapı açma kolunun yanındaki kilitten açılacak. Yoksa diğer kapılar açılmıyor.

Kün feyekün..

kayhanbozkus

0
Yönetici
Anladigim dogru mu bilmiyorum fakat anladigim kadariyla kumanda ile kapilari kilitliyosunuz acma dugmesine basmadiginiz halde diger kapilar acilmamasina ragmen sofor kapisi aciliyor. Yani kilit mekanizmasi kapi kolunun cekilmesi karsisinda gorevini yapamiyor. Dogru mu ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

mnrshn

0
şoför kapısındasn çocuk kilidine basıyorum kapılar kilitlenıyor...arkada çocuk kapı kolundan dırek çektıgınde kilit devre dışı kalıyor kapı açılıyor

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
şoför kapısındasn çocuk kilidine basıyorum kapılar kilitlenıyor...arkada çocuk kapı kolundan dırek çektıgınde kilit devre dışı kalıyor kapı açılıyor
Bu normal değil, ancak şöför kapıyı kitlese dahi kapı kolundaki küçük kilit dilini (resimde kırmızı ile işaretli) kaldırırsanız kapıyı açabilirsiniz.
Araba çocuk resimdeki kapı dilini mi çekiyor önce? Arka kapılardaki esas çocuk kilidi kapının iç kısmındadır (2.Resimde)

251394

251395

Sizin yaptiginiz islem kapilarin disardan acilmasini onleyen kilitleme. Yani icerden açılır ama disardan acilmaz. Cocuk kilidini resimdeki gibi kapi icinde yapmaniz gerekiyor

fd6 2008
fb7 2012

mnrshn

0
benım sorunum 1.resimdekı olay..merkezi kilidi aktif ettiğimde benim haricimde kımse kapısını açamaz olması gerekıyor..ama kapıyı açmak ısteyen herkes kolu çektiğinde kilit devre dısı kalıyo açılıyor..2.resim tam korumalı çocuk kilidi o normal çalışıyor sıkıntı yok kapı sadece dısardan açılabılıyo..aracınızda bir deneyın istersenız

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
benım sorunum 1.resimdekı olay..merkezi kilidi aktif ettiğimde benim haricimde kımse kapısını açamaz olması gerekıyor..ama kapıyı açmak ısteyen herkes kolu çektiğinde kilit devre dısı kalıyo açılıyor..2.resim tam korumalı çocuk kilidi o normal çalışıyor sıkıntı yok kapı sadece dısardan açılabılıyo..aracınızda bir deneyın istersenız
Civiclerde olası kazada şöförün sorun yaşaması durumunda yolcunun kilitli kalmaması için 1.resimde kırmızı ile işaretli belirtilen kilit açma dili mevcuttur, FD6dan beri böyledir.

Son düzenleme:
Geri