Civic FB7 Fb7 kasa civic almayi planliyorum lütfen yorum bekliyorum...

Yorum yapmayacaksak düşüncelerimizi paylaşmayacaksak bu forumda işimiz ne çıkalım o zaman. Ben kullanımı için söylemiştim. Odun demek bok atmak ve fanatiklik değil, odun da derim, çok iyi harika bi araç da derim herkes düşüncesini yazar buraya, sonuçta hepsi teneke parçası değilmi, mal değilmi? Yeterki insanlar birbirine laf söylemesin bok atmasın. Jetta ya odun dedik diye alındığına göre kardeşim, Fanatik olan sensin gibi .

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Uslubuna dikkat etmeni öneririm. Yazdıklarımı ve yazdıklarını (senin) istersen tekrar oku.

Valla tekrar okudum ama bir terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum nasıl bir hata ve uslupsuzluk yaptıysam forumdaki diğer arkadaşlardan da yorumlarını beklerim hatam varsa şimdiden özür dilerim iyigeceler

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba kardeşim hiç kullandınmı 2015 dizel DSG Jetta bilmiyorum ama bana kullanımı hiç güzel gelmedi odun gibi araba hiç zevkli değil kullanımı 2010 civic fd6 dan sonra. Tabi bu benim düşüncem zevkler ve renkler tartışılmaz hayırlısı olsun.

Kardeşim ailede bir tane jetta var ve ara ara da olsa kullandım. Uzun yola da gittim bir kaç defa.
Aslen Ankaralıyım fakat iş icabı torosların zirvesinde çalışıyorum desem yeridir
Honda'mı çok seviyorum fakat burda arazi çok engebeli ve sürekli yokuşlu. Bizim araçların yokuş performansıyla bence jetta kıyaslanamaz, zaten biri LPG'li biri dizel. Beni jetta almaya iten en önemli nedenlerden biri bu. Bir diğeri ise ailemize bir birey daha eklenebilir ve artık bagaj yetmeyecek gibi duruyor. Honda'nın bagajı çok yeterli değil bence, sürekli uzun yol yaptığımı da düşünerek konuşuyorum.
Benim arabada marka takıntım hiç olmadı tamamen ihtiyaca göre araç alıyorum. Kaldı ki Honda'dan önce 1.4 LPG'li hyundai Getz bile işimi görüyordu. Fakat evlilik, çocuk, yaşadığım yerin değişmesi gibi etkenler devreye girince Honda bile yetmiyor bir noktadan sonra.
Bu yüzden yanlış anlaşılmasın söylediklerim tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda karar veriyorum.
Ha ille de jetta diye de tutturmuyorum otomatik dizel ve geniş bagajı olan her araç işimi görür. Malum benden çok hanım kullanıyor otomatik olması önemli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeşim ailede bir tane jetta var ve ara ara da olsa kullandım. Uzun yola da gittim bir kaç defa.
Aslen Ankaralıyım fakat iş icabı torosların zirvesinde çalışıyorum desem yeridir
Honda'mı çok seviyorum fakat burda arazi çok engebeli ve sürekli yokuşlu. Bizim araçların yokuş performansıyla bence jetta kıyaslanamaz, zaten biri LPG'li biri dizel. Beni jetta almaya iten en önemli nedenlerden biri bu. Bir diğeri ise ailemize bir birey daha eklenebilir ve artık bagaj yetmeyecek gibi duruyor. Honda'nın bagajı çok yeterli değil bence, sürekli uzun yol yaptığımı da düşünerek konuşuyorum.
Benim arabada marka takıntım hiç olmadı tamamen ihtiyaca göre araç alıyorum. Kaldı ki Honda'dan önce 1.4 LPG'li hyundai Getz bile işimi görüyordu. Fakat evlilik, çocuk, yaşadığım yerin değişmesi gibi etkenler devreye girince Honda bile yetmiyor bir noktadan sonra.
Bu yüzden yanlış anlaşılmasın söylediklerim tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda karar veriyorum.
Ha ille de jetta diye de tutturmuyorum otomatik dizel ve geniş bagajı olan her araç işimi görür. Malum benden çok hanım kullanıyor otomatik olması önemli

Öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmek nasip etsin sağlıklı sıhhatli. Tabikide gün gelir zevkine göre araç seçersin, gün gelir ihtiyacına göre araç seçmek zorunda kalırsın. Ben kimseye "Ah be onun yerine şunu alsaydın" demem herkesin kendi tecihidir hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin derim. Şimdiden hayırlı olsun.

Aracınız
Civic FB7 2012
Öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmek nasip etsin sağlıklı sıhhatli. Tabikide gün gelir zevkine göre araç seçersin, gün gelir ihtiyacına göre araç seçmek zorunda kalırsın. Ben kimseye "Ah be onun yerine şunu alsaydın" demem herkesin kendi tecihidir hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin derim. Şimdiden hayırlı olsun.

Eyvallah teşekkür ederim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Öncelikli olarak alacağınız arabadan tam beklentileriniz ne onu iyi belirleyin. İhtiyaçlarınız arasında geniş bagaj hacmi, iç mekanın genişliği, bir anda hızlansın, bastım mı gitsin gibi beklentileriniz varsa Civic almayın. Çocuk koltuğunu koyunca, çocuğun ayaklarını koltuk başlarına uzatıyor
Yazın tatiller de bir Bebek arabası attınız mı arkaya, kendi eşyalarınızı poşetleyip poşetleyip yerleştirirsiniz sonra
Ama bunlar haricinde;
Şehir içi kullanımı çok rahat, otomatiğin diğerlerine göre daha sorunsuz oluşu (F-1 vitesli alın kesinlikle yoksa otomatik üzer. Gerektiğinde vitesi manuel düşürmek çok kullanışlı. En sevdiğim özelliği) uzun yolda yakıtın çok düşük olması, aynı donanımlara sahip arabalara kıyasla daha ucuz oluşu bu işin artıları.
Aracın bakımları nerede yaptırılmış onu sorgulayın. Şanzıman yağını nerede değiştirilmiş, motor yağına daha önceden ne konulmuş iyi araştırın. Forumlardan da anladığım kadarıyla yağ seçen bir marka Honda. 0-20 yağ konan arabaya da sanayide 10-40 koydurmuşlarsa hiç almayın. Haricinde bakımları tam ise alın binin

Geri