Fb7 kış lastiği önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frkn9824
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Hayırlı günler kolay gelsin arkadaşlar aracım için 4 tane kış lastiği alacağım sizlerden tecrübelerinizi aktarmanızı istiyorum hangi marka lastiği almalıyım kullanıpta memnun kaldığınız lastikleri söyler misiniz fiyat 10 bin lira bandında olursa iyi olur şimdiden teşekkürler

Ad Soyad
Tayfun Yumrukaya
Aracınız
Civic FB7 2014
Goodyear Ultragrip 8 fiyat performans olarak bence çok iyi kendim 4-5 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım hala yumuşak yıpranma az fiyatıda makul kullanan arkadaşlarımda çok memnun 9’u da çıktı sanırım oda iyidir muhakkak ama fiyatı pahalı olabilir.

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Goodyear Ultragrip 8 fiyat performans olarak bence çok iyi kendim 4-5 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım hala yumuşak yıpranma az fiyatıda makul kullanan arkadaşlarımda çok memnun 9’u da çıktı sanırım oda iyidir muhakkak ama fiyatı pahalı olabilir.
Tanesi kaçtan satılıyor yada 4 lastik ne kadar dır yapacak bir şey yok cana geleceğine mala gelsin önemli bir şey bu ilk defa alıyorum

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Lassa snoways 4 aldım teşekkürler

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı günler kolay gelsin arkadaşlar aracım için 4 tane kış lastiği alacağım sizlerden tecrübelerinizi aktarmanızı istiyorum hangi marka lastiği almalıyım kullanıpta memnun kaldığınız lastikleri söyler misiniz fiyat 10 bin lira bandında olursa iyi olur şimdiden teşekkürler
Fiyat Performans olarak Good Year (orta serttir)....Fiyatta problem yoksa ; Conti (orta sertlik lastiktir), Michelin (yumuşak lastiktir) , bridgestone (sert lastiktir)...Ben Bridgestone kar lastiği kullanıyorum uygun fiyata bulamasaydım Good year alırdım...Karar sizin

Geri