Byplt

0
Ben de bugün uzunlara led taktım nedense kısalar 10 cm kadar ayarı aşağı düştü. Yarın servise gidip düzelttireceğim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Ben de bugün uzunlara led taktım nedense kısalar 10 cm kadar ayarı aşağı düştü. Yarın servise gidip düzelttireceğim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Uzunlara müdahale ederken kısalara müdahale mümkün değil başka birşey vardır.

Byplt

0
Fb7 led'ile sorular ve cevapları.

Uzunlara müdahale ederken kısalara müdahale mümkün değil başka birşey vardır.

Ben de öyle düşündüm. Bulunduğum ilçede bir far ayarcısı var ama yetkili servise gitmek istiyorum yine de. 2 yıl evvelki muayenede hafif kusur vardı farların açısından dolayı bir de duvara doğru açtığımda ilk zamanki gibi dümdüz bir ışık vermiyordu, bakalım yarın servis inşallah düzeltir.

f078ba7dcec4c2f183d4d096ec1ba0b7.jpg

6f83fc06eb0c983f63e32c8df048f188.jpg

Bayağı fark var gördüğünüz gibi.

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
Ben de öyle düşündüm. Bulunduğum ilçede bir far ayarcısı var ama yetkili servise gitmek istiyorum yine de. 2 yıl evvelki muayenede hafif kusur vardı farların açısından dolayı bir de duvara doğru açtığımda ilk zamanki gibi dümdüz bir ışık vermiyordu, bakalım yarın servis inşallah düzeltir.

f078ba7dcec4c2f183d4d096ec1ba0b7.jpg

6f83fc06eb0c983f63e32c8df048f188.jpg

Bayağı fark var gördüğünüz gibi.
Muayeneye takılmayın sıfır lpg işlemek için giden arabada bile kusur çıktı. Resme bakılır ise çok birşey hatta birşey yok gibi belki ledler ile uğraştığınız için göz yanilmasi yaşıyor olabilirsiniz.

Byplt

0
Muayeneye takılmayın sıfır lpg işlemek için giden arabada bile kusur çıktı. Resme bakılır ise çok birşey hatta birşey yok gibi belki ledler ile uğraştığınız için göz yanilmasi yaşıyor olabilirsiniz.

Yok çok titiz değilim o konuda. Az önce yemekten gelirken baktım araba aydınlatmıyor yolu yere bakıyor. Normalde önümdeki aracın bile önünü aydınlatırdı. Bu arada resimdeki renk farkı kameradan kaynaklı.

Trust

0
Aracınız
Aynen içeriden manuel olarak yapabileceğim bir ayar yok. Farın üstünde tornavida ile yapanlar var fakat ben usta elinde olsun istiyorum. Çünkü uzun yola çok gidiyorum , aydınlatma büyük önem taşıyor.
Videoları var ama bence uğraşmayın onun içinde servise gitmenize bence gerek yok . Far tasını kaldırmaya yarıyor diye hatırlıyor idim. Tecrübe sahibi bir usta işinize halledecektir.

Geri