Civic FB7 FB7 LPG dolum aparatı hakkında

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda'nın mı LPG montajı yapan ustanınmı hatası bilemedim ama gerçekten üç kuruşluk iş için mide bulandırıyor bu iş

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Tornacı işçilik için 50 liradan aşağı istemez, internette uyumlu olduğu iddia edilen şu kısa versiyonu satılıyor, kendim denemedim ama uyum sorunu olacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar kısa aparat daha uygun 45 tl gibi bence kısa aparat almak daha mantıklı görünüyor ben hatayı fiyat sormadan iş yaptırmakla yaptırdım. Adam işi yaptıktan sonra 100 de istese vermek zorunda kalıyorusun haliyle kısa parça al netten tak olur diye tahmin ediyorum . benim ki şuan iyi ama sınırda benzin kapağı ile dokunsam kapağa tık diye değiyor aparata adam az daha kesebilirdi ama zaten zor yaptırdım kapağı içini kesersin diyor bana beni sinir etti . neyse bana sorarsanız en garanti iş makyajlı kasalardakş gibi oraya monte ettirmek 150 tl gibi bir rakam tutar sanırım. Yada 100 tl gibi ustaya göre değişir

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Koca atiker bunu düşünmemiş..
Petrole girdim benzin kapagı acıp gaz aparatını taktırdım gazı aldım bu arada içeriden karttan ödeme yaptım ve aceleden aparatı unuttum ismi lazım değil pompacı şahıs da aparatı bagajın üstüne koymuş 500km geldik sonra aklıma geldi iş işten geçti aparat kayboldu yenisini ORJİNAL atiker den 40tl ye aldım simdi tornacı arıyorum ufak ama çok dertli bir şey en iyisi kısalttırıp yerine takmak

Geri