Civic FB7 Fb7 LPG'de giderken benzin göstergesi düşmesi

Aracınız
Civic FB7 2012
Bi lanet göstergeye çözüm bulan varmı Ankara yada Kırıkkale'de bu modülü takan taktırıp memnun kalan varsa buradan bı iletişim kime taktırdı ise takan yerin bilgilerini yazarsa memnun olurum

Aracınız
Civic FB7 2012
(fb7 2012) ocam ben yarım deponun üstünde tuttum hanım kullanıyor günlük 60 min. km ve araç rahatlıkla 1000 km yaptı iki haftada en az 100 defa çalışıp stop etti ama benzin göstergesi kaldığı yerden düşmeye devam etti..lpg yi fullememe ragmen düzelmedi..dediğiniz gibi önceden lpg fullediğimde ibre full gösteriyordu benzin aldığım sayılıydı yani, değişen nolduda böyle oldu acaba
Düzeldi mi sorun aynı bendede var kafasına estimi düzeliyor iki diş kaldı yakıt heralde benzin var içinde ana şu ana kadar düzelmedi sendeki düzeldi yada herhangi bir cihaz taktirdibmi

Aracınız
Civic FC5 2020
Istanbulda bir arkadaş var bi sistem yapmis 100 tl takiyor açıp kapayınca gösterge düzeliyor isteyene numarasini verebilirim ben yaptirdim sorun yok şimdilik

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Istanbulda bir arkadaş var bi sistem yapmis 100 tl takiyor açıp kapayınca gösterge düzeliyor isteyene numarasini verebilirim ben yaptirdim sorun yok şimdilik

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İstanbul'da olsak taktiririzda bı TLF irtibatı varsa verirseniz en azından malzemeyi alır irfan Bursa taktiririz

Aracınız
Civic FB7 2012
arkadaşlar bende de 2012 eco elenince var brc tüplü aynı sorun var. atıkların benzin seviyesi gösterme rolesi takiliyormus. taktirine varmi acaba

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim de aracım 2012 premium. Bayrampaşadaki atılım otogazda taktırmıştım geçen sene.

Aracınız
Merhaba.
-Yarım depo üstü tutarsanız iki üç dişe kadar düşüp sonra geri toparlar.
-Üç çeyrek ve üstü tutarsanız sadece iki üç diş düşüp toparlar.
Full depo olursa bir iki diş düşüp toparlar.
-20 30 TL benzin alırsanız toparlar.
-Yıllardır modülsüz kullanıyorum.
-Civic harici megane, pejo vs.. bazı araçlarda da var.
-Modülün bozulma durumu da var.
-Belli kullanım sonrası hatalı göstermesi sebebiyle geri söktürenler de var.
-Tamamen size kalmış modül montajı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Diğer konuya yazdım buraya da yazayım,

Bende de atikerin kiti var üzerinde honda yazan, samsunda taktıracak yer bulamadım. Şema da var ancak birkaç kişiye gittim şamadranın praya takacacaz deyince istemedim. Youtube reklamında (atılım otogazdı sanırım) direksiyon altına takmışlardı. Yani 6 tane kabloyu takmak zor olmasa gerek ancak takacağın kabloları bilmek zor:) 2012 model arac, diğer modellerde kablo renkleri farklımıdır bilmiyorum, fb7 olan var ise görüntülü video atarsa herkes için yardımcı olur.

Kablonun biri muhtemel artı ve diğeri şase dir. Diğer kablo şamandraya gidecek. Diğeri de muhtemelen göstergeye. Şu bilmez halimle tahmin ediyorum ama samsunda bunu yapamamaları bana ilginç geliyor.

Götürdüğüm bir ustaya şemayı da verdim ancak yarım saat biryerleri aradı, kapı antındaki kapağı sökerken klipsi çatlattı. Usta yapamıyorsan kalsın dedim morali boZuldu söktüğü kapakları bile oturmamış plastik vidaları konsolda buldum. Ondan sonra da göstermedim.

Röle bu: https://www.lpgyedekparca.com/atiker-honda-benzin-seviye-kontrol-rolesi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri