Civic FB7 FB7 Obd Güvenlik Hız Kilidi

Aracınız
Ürünü 23’ünde almıştım, 10 günde jet hızında geldiTaktım sorunsuz çalışıyor. Linkteki satıcıdan aldım. Kuponla 82₺ ye geldi. 31₺ de vergi verdim. Bir arada camlar için modül almak istiyorum.

Kün feyekün..

Ürünü 23’ünde almıştım, 10 günde jet hızında geldiTaktım sorunsuz çalışıyor. Linkteki satıcıdan aldım. Kuponla 82₺ ye geldi. 31₺ de vergi verdim. Bir arada camlar için modül almak istiyorum.

Kün feyekün..
Hayırlı olsun.İnsan alıştıktan sonra bu özelliği ve cam kaldırmayı arıyor.Son 3 arabama hep aldım sonradan bu iki modülü.

Aracınız
Hayırlı olsun.İnsan alıştıktan sonra bu özelliği ve cam kaldırmayı arıyor.Son 3 arabama hep aldım sonradan bu iki modülü.

Can kaldırmada beni tek tereddüte düşüren; ben bazen arabanın içi havalansın diye camları bir tık açık bırakıyorum. Rüzgarlığı geçmeyecek şekilde. Modülü takınca bırakamıcam heralde direk kapatıyormuş.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FB7 2013
Aliexpress ten sipariş ettiğim Obd Speed Lock geldi.

Benim gibi küçük çocuğu olan babalar bilir. Arkada oturan küçük çocuklar hepnkafada soru işareti oluşturur. İster istemez risk taşırlar.
Bu obd cihazı ile bu endişe tamamen kalkıyor.
Bilmeyen arkadaşlar için bilgilendirmem gerekirse:

Yanlızca otomatik araçlar ile uyumlu.

Araç D konumuna alındığında tüm kapıları otomatik olarak kilitler.

P konumuna aldığınızda kapı kilitlerini otomatik olarak açar.

R konumuna aldığınızda 4 lüleri yakar.

30 km nin üzerinde ani fren yaptığınızda 4 lüleri ikaz için yakar.

Araç çalışır ve durur pozisyonda iken kapılardan biri açılırsa 4 lüleri yakar.

Bü özelliklerden istediğinizi kapatıp açabiliyorsunuz.

Ben satın aldığım linki ekliyorum örnek olması açısından.

TRY 106.48 | Ücretsiz Kargo Oto Güvenlik otomatik OBD Vites Kilidi ve Kilidini 4 Kapılar Için Honda Şehir civic
20 günde elime ulaştı.
Geldikten sonra güzelce alkol ve UV ışık ile dezenfekte ettim.

Ekli dosyayı görüntüle 258005
Ekli dosyayı görüntüle 258006
Ekli dosyayı görüntüle 258007
Ekli dosyayı görüntüle 258008

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2020 eco execıtive araç için uygun mudur bu ürün

Aracınız
Civic FB7 2012
Can kaldırmada beni tek tereddüte düşüren; ben bazen arabanın içi havalansın diye camları bir tık açık bırakıyorum. Rüzgarlığı geçmeyecek şekilde. Modülü takınca bırakamıcam heralde direk kapatıyormuş.

Kün feyekün..

hocam bazı cam kaldırma modülleri camı açık bırakmana izin veriyor.. benimkinde şu şekilde; araçtan inince önce bir kere kilit açma tuşuna basıp ardından kilitleme tuşuna basarsanız camları olduğu gibi bırakıyor... demek istediğim bu tarz modeller var bilginiz olsun... işini bilen bir satıcı size yardımcı olur diye düşünüyorum.

Aracınız
hocam bazı cam kaldırma modülleri camı açık bırakmana izin veriyor.. benimkinde şu şekilde; araçtan inince önce bir kere kilit açma tuşuna basıp ardından kilitleme tuşuna basarsanız camları olduğu gibi bırakıyor... demek istediğim bu tarz modeller var bilginiz olsun... işini bilen bir satıcı size yardımcı olur diye düşünüyorum.

Sizin modülün linki var mı hocam? Bir kaç satıcıya sordum ama böyle bir özellikten bahsetmediler hiç.

Kün feyekün..

Sizin modülün linki var mı hocam? Bir kaç satıcıya sordum ama böyle bir özellikten bahsetmediler hiç.

Kün feyekün..
Hocam ben aldıktan sonra farkettim.Cam kaldırma ve indirme modülü var.İsterseniz tüm camları açabiliyorsunuz. Müsait olursam linkini eklerim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri