Fb7 Sis kapağı üzeri DRL

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Fb7 Sis kapağı üzeri DRL

Hocam, mesajınızı konu olarak böldüm, görüntü olarak servisin sattığıyla aynı olmuş gayet başarılı.
Drlyi nereden aldınız link verebilir misiniz?

Aracınız

Bu ilan sahibinin iş yeri Ankara'da. Ben mail yoluyla konuşup oradan aldım. Honda Efe servisinde benzer ürün 450 TL idi. Tek farkı Servistekinde farları açınca DRL bizim aracın orjinalinde olduğu gibi alt kademe yanmaya başlıyordu. Benim taktırdığımda tip olarak aynı. Farlar açılınca DRL kapanmak üzere ayarlanmış. Ancak ben montajda sis farına bağlattım. Böylelikle gündüz ve gece kullanımda hep açık olacak ancak sisleri açınca kapanıyor. Orjinal gibi oldu. Sanki fabrikasyon.

Aldığım link bu. Ama fiyatı bayağı bir güncelemişler. Servisle aynı olmuş.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-honda-civic-sis-fari-uzeri-gunduz-ledi-122075613/detay/

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Gelendostlu link=topic=64.msg362#msg362 date=1390823943]
Bu ilan sahibinin iş yeri Ankara'da. Ben mail yoluyla konuşup oradan aldım. Honda Efe servisinde benzer ürün 450 TL idi. Tek farkı Servistekinde farları açınca DRL bizim aracın orjinalinde olduğu gibi alt kademe yanmaya başlıyordu. Benim taktırdığımda tip olarak aynı. Farlar açılınca DRL kapanmak üzere ayarlanmış. Ancak ben montajda sis farına bağlattım. Böylelikle gündüz ve gece kullanımda hep açık olacak ancak sisleri açınca kapanıyor. Orjinal gibi oldu. Sanki fabrikasyon.

Aldığım link bu. Ama fiyatı bayağı bir güncelemişler. Servisle aynı olmuş.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-honda-civic-sis-fari-uzeri-gunduz-ledi-122075613/detay/
[/quote]

Güzel bir uygulama ama, satıcı fiyatı baya sağlam güncellemiş :)
Satıcının fiyat politikası yanlış, o parayı verdikten sonra kimse dışarıdan satıcıyı tercih etmez, aynı fiyata her zaman servis tercih edilir.

izorcu

0

serviste ışıklı kapı eşikleri ile beraber satılıyor. bir çeşit kampanya. 500 TL. gündüz farları açıkken bu da otomatik yanıyor. yani olması gerektiği gibi:)

Son zamanlarda bu sis kapagi uzeri drl yaptiran varsa araclarinin fotograflarini paylasabilir mi? Ben de yaptirmak istiyorum fakat kararsizim.

Aracınız

Buyrun
dezyzy5e.jpg
yqy9eba3.jpg

Hoş duruyor. Hiç de fena değil hocam.

Geri