Fb7 şoför cam sorunu

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar selamlar.aracimin şoför camını indirme ve kaldırma butonuna bastığımda cam iki cm iniyor ve duruyor tekrar düğmeye bastıkça iniyor kalkıyor ama her seferinde iki cm bunu neden yapar fikri olan var mı

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar bendeki sorunun cam filmiyle alakası yok.kronik olan kapı döşemesinde ki oynama evet.ben dosemeyide soktum cama engel olacak bişey yok.sorun muhtemelen elektriksel.motora elektrik gidiyor fakat her basişta 1 2 sn gidiyor gibi ölçü aletiyle olctukten sonra belli olur ama onada zamanım olmadı

Arkadaşlar bendeki sorunun cam filmiyle alakası yok.kronik olan kapı döşemesinde ki oynama evet.ben dosemeyide soktum cama engel olacak bişey yok.sorun muhtemelen elektriksel.motora elektrik gidiyor fakat her basişta 1 2 sn gidiyor gibi ölçü aletiyle olctukten sonra belli olur ama onada zamanım olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
olayın cam filmiyle alakası yok bence, ben aracı ilk aldığım dönem birkaç ay sonra bu sorun başladı servise götürdüm yaptık dediler, orda çalıştı. ama belli bir süre sonra yine aynı sorun. o dönemde cam filmi yaptırmamıştım henüz.

Aracınız
Diğer Markalar
Honda'nın cam açılma huyunu bilemiyorum ama Mazda'da durum şöyle cam kapalı iken cam açmaya aşağı doğru çok kısa basarsam 2 cm iniyor, cam kapalı iken bir tık uzun basarsam komple iniyor, uzun yolda hava sirkülasyonu için 2 cm açarım uykumu açar, aküyü değiştirdiğimde camları tekrar kodlamam gerekmişti, camı açma yönüne uzun basıp elimizi çekmeden küçük tık sesi gelene kadar basılı tutup tekrar yukarı kaldırıp 2 saniye civarı kapalı durumda tuttuktan sonra kodlanmış oluyor. Camı indirmek için bir tık fazla basarsanız da 2 cm iniyor mu? yoksa komple mi iniyor?bir dener misiniz?

Aracınız
Civic FB7 2012
bende şöyle oluyor, camın tamamen otomatik olarak kapanmasını istediğimde tuşa uzun basıp bırakıyorum cam şiddetle çerçeveye vurup tekrar bir 10 cm kadar aşağı iniyor kendiliğinden. camı aşağı indirmeye çalıştığımda ise hiç otomatik inmiyor elimi tuşa sürekli basılı tutmam gerekiyor. ama bu kodlama dediğiniz olayı bir denemek lazım, işe yarayabilir.

Aracınız
Diğer Markalar
Çerçeveye vuruyorsa bir hata var, çerçeve daha önce işlem görmüş mü? sıkışma algılayıp koruma için aşağı iniyor ve kontrollü inmesi için otomatik çalışmayı engelliyor. Çerçeve nizami mi değil mi onun kontrolü yapılmalı.

Aracınız
Civic FB7 2014
Bu kodlama olayını bulamadım hocam hiçbir yerde
Akü değişimi oldu mu hocam sanki akü değişimi sırasında ya da farklı bir şekilde aracınız elektriksiz kalmış gibi anlattığınıza göre. Eğer öyle bir durum varsa kodlama yapmanız gerekiyor bir kaç defa cam kaldırma-indirme şeklinde basılı tutuyor sunuz vs. gibi internetten araştırıp uygular sanız sorununuz çözülür gibi.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri