FB7 Sol Ön Hoparlör

Ad Soyad
İsmail AĞCA
Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar. 2012 FB7 aldım yaklaşık 10 gün kadar oldu. Sol ön kapı hoparlörü patlak aracın sonradan farkettim. Ses sistemi vs. yaptığı için orijinal hoparlörü çıkartan satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir mi rica etsem?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar....Hocam size tavsiyem en güzeli sanayi de bi elektrik tesisat,aksesuarcılar oluyor ....iyi bi yer bulup patlak olan hoparlörü değiştirin...İyi günler..

Aracınız
Kapı pandizotu çok kolay sökülüyor. Kendiniz 5 dakikada söküp bakabilirsiniz. Patlak-yirtik-deforme ise 16cm koaxiyel yani normal hoparlör alıp takabilirsiniz. Sadece orjinali fişli-soketi olduğu için kabloyu kesip kablo ucu ile bağlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.

SM-A235F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Ad Soyad
İsmail AĞCA
Aracınız
Civic FB7 2012
Bende ön takım FD6 hoparlör var muhtemelen aynıdır, isterseniz gönderebilirim ama bence değiştirmişken bunu alın derim. Aracımda amfi var ama bu hoparlörleri bağlamadım sadece bass bağlı ona rağmen orijinale göre çok daha kaliteli ses veriyor.

Çok teşekkür ederim. Mesajı geç gördüm maalesef. Mobass aldım bir çift, aldığım yerde takıldı. Şimdilik tatmin edici bir ses ve bas var. Çok fazla müzik dinlemiyorum ama ara sıra kullanıyorum. İdare edecek, orta seviye bir ürün gibi duruyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
İsmail AĞCA
Aracınız
Civic FB7 2012
Kapı pandizotu çok kolay sökülüyor. Kendiniz 5 dakikada söküp bakabilirsiniz. Patlak-yirtik-deforme ise 16cm koaxiyel yani normal hoparlör alıp takabilirsiniz. Sadece orjinali fişli-soketi olduğu için kabloyu kesip kablo ucu ile bağlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.

SM-A235F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim. Hoparlörü aldığım yerde yaptırdım ama dediğiniz gibi çok kolaymış işlem. Bir dahakine kendim yapacağım inşallah.

Geri