Civic FB7 Fb7 Spor Yay Önerileri

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba iyi günler 2015 model honda civic sahibiyim araca 4 cm yay takmak istiyorum xt springs le vogtland arasında kaldım arasındaki fiyat farkında değilim fakat aracımın çok fazla sertleşmesini beton gibi olmasını istemiyorum aracın arkasıda önden 1 parmak yüksek olsun istiyorum yay konusunda bi tecrübemde yok yardımcı olursanız sevinirim önerdiğiniz başka markalarda var mıdır aracın konforunu bozmadan tatlı durmasını sağlıcak yol tutuşunuda iyileştiricek

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba iyi günler 2015 model honda civic sahibiyim araca 4 cm yay takmak istiyorum xt springs le vogtland arasında kaldım arasındaki fiyat farkında değilim fakat aracımın çok fazla sertleşmesini beton gibi olmasını istemiyorum aracın arkasıda önden 1 parmak yüksek olsun istiyorum yay konusunda bi tecrübemde yok yardımcı olursanız sevinirim önerdiğiniz başka markalarda var mıdır aracın konforunu bozmadan tatlı durmasını sağlıcak yol tutuşunuda iyileştiricek
kesinlikle vogland. orjinal jantlarla durusuda bu şekilde

DSC_8650.JPG

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
aracın arkası daha alçak gözüküyor gibi gerçektede öyle mi yoksa fotoğrafta yanılma mı oluyor
bütün civiclerin arkası öne göre 1 tık alçaktır hocam. yay takıncada bu durum değişmiyor
bu da şimdiki aracım mesela

WhatsApp Image 2021-09-16 at 13.29.07.jpeg

Geri