Civic FB7 Fb7 yeni aracım

Ad Soyad
Cengiz demir
Aracınız
Civic FB7 2015
Selamun aleyküm.
Ben yeni bir fb7 aldım 2015 execulite.
Arac motoru fazla isiniyor ve 2500devirde normalinden biraz daha fazla tabiri cahizse böğürüyor? Bunlar bir sorunmu ?
Sorun ise cözümo nedir ? Yardimci olursaniz sevinirim.

NoFeaR

BYD
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Diğer Markalar
A.s

Isınma kısmını anlayamadım, hararet göstergesi normal düzeydeyse sıkıntı yoktur. Daha önce atmosferik motor araç kullanmadıysanız ses anormal gelebilir. Atmosferik motorlar da torku alabilmek için yüksek devir çevirmek gerekir.

Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
Aracla 2 3 km gidiyorum duruyorum kaputu aciyorum sanki gereginden fazla ısınma var gibi geldi.
Aleyküm selam hayırlı olsun ben de yaklaşık 2 yıldır fb7 kullanıyorum. Kaputun ısınmasıyla motorun fazla ısınmasını tespit edemezsiniz. Bu arabada zaten motor gayet hızlı ısınıyor 2 3 km mesafede muhtemelen normal bir ısınmadır. Çok kafaya takacaksanız wifi obd cihazı alıp anlık sıcaklığa bakabilirsiniz telefondan. 2500 devirde böğürme olmaması lazım ya size fazla gelmiştir ya da bir honda ustasına sordurun

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamun aleyküm.
Ben yeni bir fb7 aldım 2015 execulite.
Arac motoru fazla isiniyor ve 2500devirde normalinden biraz daha fazla tabiri cahizse böğürüyor? Bunlar bir sorunmu ?
Sorun ise cözümo nedir ? Yardimci olursaniz sevinirim.
Ve aleykümselam
Yeni aracınız hayırlı olsun.
Isınma için hararet simgesi yanmıyor ise ciddi bir problem yoktur. Su seviyesi ve fan açıp açmadığını kontrol edebilirsiniz.
Böğürme sesi buradan duyamadığımız için net birşey yazamayız. Honda ustası ile test sürüşü yapmanızı öneririm. Kulak aşınası olan biri lazım. Benzin ve Lpg ayrı şekilde test edilmelidir.

Ad Soyad
Cengiz demir
Aracınız
Civic FB7 2015
Tesekkur ederim. Bir ustaya gostermek lazim dediginiz gibi. Yada evham yapiyorum ben titizlikten :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri