FC 5 Ayak Aydınlatma yapan var mı ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar selamlar herkese aracıma kendim ayak aydınlatması yapmak istiyorum elim yatkındır böyle işlere fakat tavan lambasının kalosunun nerden geçtiğini bilmiyorum veya başka nerden alabilirim elektiriği yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Ben stoplara bağlattım. Usta nereden bağladı tam bilmiyorum. Fakat direksiyon altına adaptörü sakladı. O civarda olmalı. Far ihtiyacı olduğu zaman beraber yanmış oluyor. Işık şiddetinide minimuma aldım. Gayette memnunum.
> Kumandasıda var. 8 renkli, 6 tarz aydınlatma, müzik ritminde bile yanıp sönebiliyor. İstersen kapatılabilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar herkese aracıma kendim ayak aydınlatması yapmak istiyorum elim yatkındır böyle işlere fakat tavan lambasının kalosunun nerden geçtiğini bilmiyorum veya başka nerden alabilirim elektiriği yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler.

Bizim araçta kapılar açtığında ayak bölümü ve cıvıc yazıları yanıyor . Ek olarak da sunroof düğmesinin yanındaki düğmeyle de ayak ve kapı altı ışıkları kapanıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim araçta kontaktan almıştık.
Kumandalı taktırmıştım.
İstediğim zaman kumandadan açma-kapama, renk değiştirme, ışık şiddetini ayarlama vs yapabiliyordum.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. (????? ??????? :)

Geri