Civic FC5 FC 5 orjinal döşeme iç mekan temızlıgı hk

Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar aracın döşeme lerni koltuklarını nasıl temızlemelıyız kol dayama kapı kolu tutamagının kumaşı bıraz değişik cok cabuk yıpranıyor sılerken hangi ürünü ve nasıl bir yol izlemelıyız ön konsol siyah oldugu için leke bırakmayacak bir sekılde nasıl bir ürün ile temızlık yapmalıyız bu konuda bilgili tecrübeli arkadaşlarimın yorumlarını beklerim..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, aracınızın koltukları, kapı yüzü, kolçak kumaş anladığım kadarıyla buraların temizliğini kaliteli markaların kumaş döşeme temizleyicileriyle, apcler ile yapabilirsnz bir beze yeterli miktarda spreyle püskürtüp nazikce silerseniz temiz olacaktır. Ön kokpit kısmını ise nemli bez ile sildikten sonra parlatmayan yağlı olmayan mat bitiş sağlayan yine aynı markaların apcleri ile yapabilirsiniz kesinlikle aracınıza dandik torpido sütü torpido yağı parlatıcısı gibi ürünler kullanmayın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Araç torpidosu sadece nemli bez ...
Döşemeleri her yıl yaz mevsiminde yoğun sıcaklığı hissettiğim zaman dilimlerinde kapı önünde yapıyorum.15 litrelik kovaya az miktar su ve zincir marketlerde satılan aspirix ekleyip , bolca köpürtüp ,beyaz banyo lifi ( 1-2 liralık pürüzsüz naylon yapıda olanlar ) ile sadece kovanın üstlerinden köpük olarak aşama aşama silip fazla beklemeden vakum gücü yüksek süpürge ile vakumluyorum.İlk günkü temizliğini yakalıyorum,çok temiz olsa gerek eşin dostun aracı bitmiyor :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Araç torpidosu sadece nemli bez ...
Döşemeleri her yıl yaz mevsiminde yoğun sıcaklığı hissettiğim zaman dilimlerinde kapı önünde yapıyorum.15 litrelik kovaya az miktar su ve zincir marketlerde satılan aspirix ekleyip , bolca köpürtüp ,beyaz banyo lifi ( 1-2 liralık pürüzsüz naylon yapıda olanlar ) ile sadece kovanın üstlerinden köpük olarak aşama aşama silip fazla beklemeden vakum gücü yüksek süpürge ile vakumluyorum.İlk günkü temizliğini yakalıyorum,çok temiz olsa gerek eşin dostun aracı bitmiyor :)
hocam benım aracıda temızler mısın

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
Plastik aksam için Koch Chemie Refresh Cockpit Care Araç İç Plastik Bakım&Koruma 500
Döşeme ve kumaş koltuklar için Valet Pro Classic Carpet Cleaner
Hocam bunu ön konsol dakı yumusak derıye uygulayabılır mıyım yoksa sadece mat plastik yüzeyler için mi ?

Geri