fc 5 tavan aydınlatması

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba arkadaslar 2018 fc 5 aracımın tavan lambasını led yaparken sigortasını attırdım kitapcıktakı sigortayı kontrel ediyorum saglam sizce neden olabilir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba arkadaslar 2018 fc 5 aracımın tavan lambasını led yaparken sigortasını attırdım kitapcıktakı sigortayı kontrel ediyorum saglam sizce neden olabilir

Halojen ampul taktığınız zaman durum nedir?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2018
sigortaları kontrolettim hatta güvenmeyip hepsini tek tek söküp kontrol ettim hepsi saglam

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@münür aracın neresindeki sigortaya baktınız? Bir motor bölümünde bir de direksiyon altında var ( bende fb7) var. Aynıdır diye tahmin ediyorum. Aynı olay benim başıma da geldi. İç aydınlatmanın sigortası attığında; kapı altı-bagaj- torpido-iç aydınlatma hepsi söndü. Durum aynı mı sizde de? Motor mölümündeki 7.5 amperliği değiştirdim sorunu çözdüm ben. Hatta orijinal sigortasından bulamadım bıçak sigorta taktım o da uydu aklınızda olsun.

Aracınız
Civic FC5 2017
merhaba arkadaşlar benim de bu tavan lambası ile ilgili olarak kafama takılan bir husus var. tavan lambası on konumunda açık of konumunda ise kapalı oluyor ancak orta konumda iken arka kapılar açılınca yada kumanda ile açınca yanması gerekmiyormu. bende yanmiyorda.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba arkadaşlar benim de bu tavan lambası ile ilgili olarak kafama takılan bir husus var. tavan lambası on konumunda açık of konumunda ise kapalı oluyor ancak orta konumda iken arka kapılar açılınca yada kumanda ile açınca yanması gerekmiyormu. bende yanmiyorda.

On/Açık konumdayken yanıyor, kapılar açıldığında bunu farketmiyorsa kapı switch lerinde temas problemi olabilir.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
On/Açık konumdayken yanıyor, kapılar açıldığında bunu farketmiyorsa kapı switch lerinde temas problemi olabilir.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
ON konumunda yanıyor sıkıntı yok. ON ile OF arasındaki konumda iken kumanda ile kapıları açtığımda sanki daha önce iç aydınlatmaların tamamı yanıp belli bir süre sonra sönüyordu. ama şimdi gece kapıları kumanda ile açtığımda, arka tavanı ON konumuna ön tavanı ise basili hale getirmeden malesef yanmiyor iç aydinlatmalar. acaba sigortada mı bi sorun var. yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

Geri