Fc5 almak üzereyim bi kaç sorum var

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba 2017 Manuel eco elegance 183 bin km de bir Civic almak üzereyim ön iki çamurluk boyalı arka bir çamurluk değişen bagaj değişen 11 bin tramer

Kaça alsam iyidir ek olarak alır almaz şuna dikkat et bu km model fc5lerde dediğiniz şeyler neler?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fiyat verme konusu çok değişken, km.si 2017 araç için bence yüksek, ek olarak iki parça değişenin orjinal parça ile 11bine tamir imkanı bence çok düşük ihtimal.
Ben olsam o araca pek yanaşmazdım.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
hem manuel hemde o yaşta o km bir arac için sahsen bende almazdım. fiyat ne olursa olsun. birde cvt de bakımları düzgün olmazsa halat koparan sanzumanlar olmaya basladı hal böyleyken gidip eli yuzu düzgün bi fb7 daha masrafsız bir tercih olur size

Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle görüşleriniz için teşekkür ederim, tramer 2018 de girmiş plaka bi kere değişmiş şahıs plakalarına benziyor 07 yrn vs son bir yıldır bir polis te Manuel ben aşırı hassas değilim zaten açıkcası bütçe imkan meselesi ucuz bakıyorum mümkün mertebe

Aracınız
Civic FC5 2020
Manuelde cvt sıkıntıları olmaz.
Ancak 3 yillik aracin 180 bin km sinirinda olmasi buyuk sıkıntı bence. Normal tramerden sirlet araci olup olmadigi zor anlasilir. Maliyeden sorgulatmaniz onemli.

Aracınız
Civic FD6 2010
Manuelde cvt sıkıntıları olmaz.
Ancak 3 yillik aracin 180 bin km sinirinda olmasi buyuk sıkıntı bence. Normal tramerden sirlet araci olup olmadigi zor anlasilir. Maliyeden sorgulatmaniz onemli.
Hafta başı ilk iş batırmaya çalışıcam fiyat verebilir misiniz kaça alalım biliyorum afaki ama fikir almak isterim yine de

mturker

Özel Üye
Merhaba 2017 Manuel eco elegance 183 bin km de bir Civic almak üzereyim ön iki çamurluk boyalı arka bir çamurluk değişen bagaj değişen 11 bin tramer

Kaça alsam iyidir ek olarak alır almaz şuna dikkat et bu km model fc5lerde dediğiniz şeyler neler?
Üstad merhaba, bence benım fikrim mecbur ve sıkışık imkan dogrultusunda degil seniz almayın derim cunku 180bın km o yaş araba ıcın yukarıda arkadaslarda bahsetmiş cokun uzerınde ve Manuel, Bı Honda grubu için en ideal olanı otomatıktir satarken Manuele gore daha hızlı satarsınız... Demir başların yavas yavas bakımı degısımı gelmeye baslamıstir...
180 195 bandında bahsettiğiniz araca gore iyileri denk gelebiliyor sabırlıysanız...
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Honda MaDnEsS

Geri