Fc5 almalıyım

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar iki sorum var cevaplarsanız sevinirim 1.si 2020 eco executive in bagajı elegance dan küçük mü? Diğer sorumsa 2020 fc5 eco executive almayı düşünüyorum. forumda fb7 kasa aracımda olan ve başka sıkıntılarında olduğu bir çok şey yazılması canımı sıktı biraz soğudum araçtan kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi almamı

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bagaj hacmi olarak aynıdır.Her aracın ufak tefek kusurları vardır,o zaman hiç araba almamız lazım.Sonuçta 2020 model bir araç almayı düşünüyorsunuz ve garantisi olacak,bunu da düşünün.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
fb7 den fc5 e geçmiş biri olarak size tecrübemi anlatayım, öncelikle konfor gerçekten bir üst segmente geçmiş gibi hissediyorsunuz, teknoloji olarak neredeyse hiç bir eksiklik kalmıyor fb7 de eklemeyi düşündüğünüz herşey eklenmiş oluyor, fb7 ninde fc5 inde boyası aynı incelikte ve narin, ama fb7 de ben boyanın durduk yere paslandığını nokta nokta sarardığını görmüştüm kapı altlarından başlayarak ve şaşırmıştım fc5 te bunu yaşamadım, CVT yi ilk kullanım zamanlarında bazen can sıkıcı şekilde araç gitmiyor hissi uyandırmıştı (bende f1 yok) ama sonradan aracın sessizliğine sanki elektrikli gibi sarsıntısız gidişini sevdiğim için nadirde olsa yokuşta bağırmasına alıştım ama şehir için konforu gerçekten harika, sessizliği fb7 nin bir tık üstünde ama çok iyi değil, 2020 modellerde Elegance ve EXE arasında sadece multimedia, deri koltuk, ve anahtarsız çalıştırma gibi farklar var, eğer bu farklar çok önem arzetmiyorsa elegance yeterli olacaktır, ayrıca hız ve güç seviyorsanız ECO almayın TURBO modellerden alın 1.5 Eco Elegance mesela, ama benim gibi sakin kullanıyorsanız ve yakıtta önemli ise ozaman eco yu sorunsuz ve uygun maliyetli kullanırsınız düşüncesindeyim.

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 makyajlı elegans sahibiyim. Servis ücreti hariç MaşAllah araçtan çok memnunum.
Biraz şans işi. Satılan binler araç içinden sıkıntılı olanlar vardır muhakkak. O da arkadaşlara denk geldikçe paylaşıyor. Genele yayacak, illallah ettirecek kronik bir sorun yok .

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bagaj hacmi aynı.
Araştırmaya başlayınca her aracın kronik ve ya değil problemleri çıkıyor.
fb7 ye göre farkı hissedersiniz. performans ararsanız da 1.5 turbo motorlu modellere yönelebilirsiniz.

Geri