Fc5 ambians aydınlatma

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar. Kapı çıtalarının hemen altına gizlenecek bir şekilde profesyonel bir ambians aydınlatma düşünüyorum. Kendim yapacam fakat elektriğini cam düğmelerine gelen soketten almam mümkün mü acaba (4 kapı için) ?alamazsam uğraşmayacam çünkü sigorta kutusundan kapıya kablo geçirmek zor iş vaktim de yok o kadar. Farlar yanınca cam düğme aydınlatmaları da yanıyor sanırım oradan alınabiliyormu acaba. Farların yanmasıyla tetiklenmesini istiyorum çünkü karanlıkta bile kumandaya basınca aktif olmasını istiyorum.
Pandizotların sökülmesi vs çok çok basit sadece tetik elektiriği bilgisine ihtiyacım var.
Bu arada servis geçen yıl 4.500 tl istedi bu yıl bilmiyorum. İnternette parça ücreti sadece 1500-2000 tl. Gereksiz yüksek rakamlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
YouTube ta car sound ambians var onlar yapıyorlar dediğiniz şekilde fc5 de yapmışlar bir görüşmenizi tavsiye ederim dediğiniz parçalarıda satıyorlar

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Son zamanlarda güncel fiyat alan oldumu ambians aydınlatma için

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Ben ayak altlarına istemiyorum kapı açma kolu içi ve vites konsolunun altındaki çıtalara yaptırmayı düşünüyorum tahmini ne tutar ve garantiyi ne derece etkiler?

Aracınız
Civic FC5 2020
Peki omurga led stop yaptırsam yine garantiye etkisi olur mu?
Aynen hocam araç garanti dışı kalır zaten omurga ledin ledleri patlayınca çöp iyi takılmassa bagaj su alır bazen açık kaplo bırakıyorlar şase bile yaptırıyorlar takan firmalar

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Peki omurga led stop yaptırsam yine garantiye etkisi olur mu?
Kasmayın hocam bu kadar ben 2-3 yıldır kullanıyorum Led stop hiç bir problem olmadı. Garanti konusu da elektrik tesisatı ile ilgili bir problem olursa sıkıntı olur diğer türlü motorla ve ya şanzımanla ilgili bişeyde garantiniz devam eder.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri