Fc5 araç değeri

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar değerli forum üyeleri;
Yaklaşık 10 aydır sessiz sedasız forumu takip ediyor, bilgi ve tecrübelerinizden faydalanıyorum.İzninizle kasım 2018 çıkışlı executive benzinli 4800kmde ki fc5 civic’igimin mevcut değişken piyasada ki hem beni hem alıcısını üzmeyecek ederi nedir? Aracım hatasız olup ek olarak bursa inallarda yapılan koruma paketi( seramik kaplama cam filmi koltuk ve motor koruma) vardır.Değerleri yorumlarınızı bekliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
130-135 bin TL bandinda gibi gorunuyor. Parametreleri degistirererek tahmini fiyatlara bakabilirsiniz.

Askala

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende arayış içinde ve alma arifesinde biri olarak kendimce değerini ve gider piyasasına göre 125000 tl olarak görüyorum. Sizin aracınıza lafım yok bu arada, yanlış anlaşılmasın lütfen.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Merhabalar değerli forum üyeleri;
Yaklaşık 10 aydır sessiz sedasız forumu takip ediyor, bilgi ve tecrübelerinizden faydalanıyorum.İzninizle kasım 2018 çıkışlı executive benzinli 4800kmde ki fc5 civic’igimin mevcut değişken piyasada ki hem beni hem alıcısını üzmeyecek ederi nedir? Aracım hatasız olup ek olarak bursa inallarda yapılan koruma paketi( seramik kaplama cam filmi koltuk ve motor koruma) vardır.Değerleri yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba;
Şuanki 2019 model sıfır km liste fiyatı 167 bin TL aracınızın.
Trafiğe çıkalı 8 ay olmuş ve 4.800 km’de. Bu bilgilere ve ekonominin hareketlilik durumuna göre;
150 iyi fiyat
145 normal fiyat
140 belki 135 taban fiyat. Daha aşağısı ölü fiyat. Hatta 135’e bile satmak istemem araçtan soğumadıysam, acil bir ihtiyaç durumu yoksa veya karlı bir yatırım için nakit gerekmiyorsa v.b.

Temiz ikinci el araç bulmanın da zor olduğu bir dönemde sıfırından 32 bin TL aşağıya satmak kayıp olur gibi geldi bana... ?

Bu yorumların hepsini aracı sıfır km aldığınız, arcınızın hasar kayıtsız, değişen ve boyasız, çiziksiz, içinde sigara içilmemiş, kötü koku sinmemiş pırıl pırıl bir araç olduğu kabulüyle yaptım. ???

Siz aracı alalı çok olmamış. Özel değilse satılığa çıkarma nedeninizi öğrenebilir miyiz?

kayhanbozkus

0
Yönetici
125 mi ? Exe yalniz bu arac elegance'lara bile bundan fazla isterler su anda ... @RS23'e katiliyorum.
Bende arayış içinde ve alma arifesinde biri olarak kendimce değerini ve gider piyasasına göre 125000 tl olarak görüyorum. Sizin aracınıza lafım yok bu arada, yanlış anlaşılmasın lütfen.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba;
Şuanki 2019 model sıfır km liste fiyatı 167 bin TL aracınızın.
Trafiğe çıkalı 8 ay olmuş ve 4.800 km’de. Bu bilgilere ve ekonominin hareketlilik durumuna göre;
150 iyi fiyat
145 normal fiyat
140 belki 135 taban fiyat. Daha aşağısı ölü fiyat. Hatta 135’e bile satmak istemem araçtan soğumadıysam, acil bir ihtiyaç durumu yoksa veya karlı bir yatırım için nakit gerekmiyorsa v.b.

Temiz ikinci el araç bulmanın da zor olduğu bir dönemde sıfırından 32 bin TL aşağıya satmak kayıp olur gibi geldi bana...

Bu yorumların hepsini aracı sıfır km aldığınız, arcınızın hasar kayıtsız, değişen ve boyasız, çiziksiz, içinde sigara içilmemiş, kötü koku sinmemiş pırıl pırıl bir araç olduğu kabulüyle yaptım.

Siz aracı alalı çok olmamış. Özel değilse satılığa çıkarma nedeninizi öğrenebilir miyiz?

Öncelikle soruma göstermiş olduğunuz ilgi,ayrıntılı cevap için teşekkür ederim.Aracım hakkındaki tüm varsayımlarınız doğru olup içine geçildiğinde deri ve sıfır kokusu hala mevcut.Aracımı kendi kapalı garajımda muhafaza ediyorum,gittiğim yerlerde de güneşten kaçınmak adına öncelikle kapalı otoparkları tercih ediyorum.Satma nedenim kendi beklentilerime tam olarak uygun olmamasından kaynaklanıyor.
2018 temmuzunda ki ani kur dalgalanması,araç tercihindeki anlaşmazlıklar ve sürecin bayağı uzaması,sorunsuz bir otomatik ünite mecburiyeti derken kendimi , rakipleri içerisinde en makul olan Civic’i alırken buldum.
Senede 8/10k bandında km yapıyorum.Kullanmış olduğum diğer araçlarda yine tork fakiri atmosferik makinalar olduğundan sıkıntı olmaz diye düşünerek alındı.
O dönemde Rs ile arasında 15bin bandında fark vardı.Lpg tercih etmem söz konusu değil.Dediğiniz gibi 2.el büyük sıkıntı,geçmişini bildiğim rs ve hp sport var.Aklımı çok çeliyor bu durum.
İşin aslı,aslan besliyorsan etinden sikayet etmeyeceksine döndürmek olayı.Bu değişken piyasada araçların değerini ve de geçmişlerini kestiremiyorum.Kesinlikle mevcuttaki atmosterik beslemeli üniteyi değistirecegim.Zamanlamasını konusundaki önerilerinize açığım.. Teşekkürler ediyorum...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

Yanlış anlamayın ama FB7 ler neredeyse o paraya satılacak artık.

Sıfır fiyatları doğrultusunda araçların 2. elleri de artış gösteriyor.

0 km eco ext 170 bin bandında iken kimse size 5000 km yaptı diye 125 e o arabayı vermez.

30-40 bin kmlerde elegancelardan bulunabilir.

Askala

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bugün exe için 145000 fiyat aldım. Eco değil tabi. Yorumlarınız ne yönde olur? İkinci el için ister istemez soru işaretleri oluyor insanın kafasında.

Aracınız
Civic FC5 2016
Sıfırının indirimli liste fiyatı 146.991₺. Bayiye göre biraz daha düşebilir. Sizin aracınızın bugünkü ederi 125-130 bin bandındadır. He ağustosta bu indirimler kampanyalar iptal olur sıfırı 170.000 olur o zaman sizin aracınız da 150 bin olur o ayrı

Aracınız
Civic FC5 2018
Ekim sonu yine ötv indirimi, 0 faiz imkanıyla 12 ay 50k kredi kampanyaları vs yine çıkar.Çevremde talib olan biri varken 125 130 arası bir rakama vermeyi düşünmek en mantıklısı olacak.Umarım talibi olduğum Rs’in sahibi de yapıcı tutumda olur.1.5 litre turbo motor için aracımın yaşını 15 ay düşürmeyi kmsinide 10k yükseltmeyi göze almışken terslik cıkmadan işi bitiririm umarım.Yorumlarınız için çok teşekkürler tekrardan...

Geri