FC5 aracıma dış cephe boyanırken rüzgarın getirdiği boya tanecikleri kaportaya yapışmış.

HknFC7

0
Arkadaşlar yeni aldığım aracıma binanın dış cephesi boyanırken rüzgarın getirdiği boyalar yapışmış ne yaptıysam çıkmadı başına gelen varmı acaba nasıl kurtulucam bu lekelerden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
MAzot alın ıstasyondan 1 2 kılo felan Mıcrofıber sıfır kullanılmamıs beze mazot döküp bez ıle aracı sılın. Ama arac kesınlıkle tertemız olması lazım aynı gün yıkanmış kurumuş olsun araç

Aracınız
Honda CRV
O zman professıyonelden yardım almak mantıklı Detalıng Dükkanı, Vıntage detalıng var Ankara'da en ıyılerı onlara bı danışın olmadı

Aracınız
Dün benzer bir olayda benim başıma geldi. Sanayide boya-kaporta işi yapan bir arkadaşın dükkanında oturuyorum, yan komşu demir kapı vs yapıyor. Dışarı bir baktım havada bir toz var hemen arabanın yanına gittim. Aracımın sağ tarafı, bagaj ve tavanı yeşil yeşil benek içinde. Önce biraz sinirlendim. Sakinleşince demirciye söylüyorum, abi sende arabanı oraya koymasaydın diyor. Sabır çekip arkamı döndüm. Hani demişler ya, etme cahille muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla g...nü kestirirsin. Bu laf tam buranın lafı işte.

Madem boya yapacaksın bire zındık, gel yan dükkana bir söyle aracı çekin diye. Arabayı sanayide dükkanın önüne parkedip bankaya gitmedikya, araba oradaysa en kötü anahtarıda oradadır.

Bugün pasta ve boya koruma yapılacak aracıma.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Mazot ile çıkmaz aynısı başıma geldi selülozik tiner al pamuk al için rahat olsun istediğin gibi sür çıksın boyaya hiçbir zararı yok yalnız çok fazla sürtme zaten çıkarıyor ayrıca burası çok önemli plastik siyah aksama kesinlikle sürme boyasını alıyor deforme ediyor .

Aracınız
Civic FC5 2018
Profesyonel yardımda da emin ol selülozik tiner ile çıkarıyorlar zift boya bu ve benzeri lekeleri 20lira tiner 2-3lira pamuk yap bitir için rahat olsun benim araç da 2018 parlıyor şuan ...

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün benzer bir olayda benim başıma geldi. Sanayide boya-kaporta işi yapan bir arkadaşın dükkanında oturuyorum, yan komşu demir kapı vs yapıyor. Dışarı bir baktım havada bir toz var hemen arabanın yanına gittim. Aracımın sağ tarafı, bagaj ve tavanı yeşil yeşil benek içinde. Önce biraz sinirlendim. Sakinleşince demirciye söylüyorum, abi sende arabanı oraya koymasaydın diyor. Sabır çekip arkamı döndüm. Hani demişler ya, etme cahille muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla g...nü kestirirsin. Bu laf tam buranın lafı işte.

Madem boya yapacaksın bire zındık, gel yan dükkana bir söyle aracı çekin diye. Arabayı sanayide dükkanın önüne parkedip bankaya gitmedikya, araba oradaysa en kötü anahtarıda oradadır.

Bugün pasta ve boya koruma yapılacak aracıma.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paranız çok az onu bilemem ama SELÜLOZİK TİNER işini fazlasıyla görecektir uygularken tineri belli bölgeye sür çıkar lekeyi üstünü temiz bez ile geç bu şekilde yap bana dua edersin paran cebinde kalır ?

Geri