Civic FC5 Fc5 bagaj amortisörü

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar ben serviste bagaj amartisörünü taktırdım açılması ve kapanması çok iyi özellikle açılma sert olmuyor ben hobys olan ürünüde kullandım ama randıman alamadım bugün içinde vaktim olursa fotoğraf ve video paylaşımı yaparım arkadaşlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar ben serviste bagaj amartisörünü taktırdım açılması ve kapanması çok iyi özellikle açılma sert olmuyor ben hobys olan ürünüde kullandım ama randıman alamadım bugün içinde vaktim olursa fotoğraf ve video paylaşımı yaparım arkadaşlar

Ne kadar yaptın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hobays adını verdiğim ürünümü 2 yıldan uzun süredir başta kendim olmak üzere 1400 den fazla kullanan araç sahibi var bunların içinde beğenmeyenlerin oranı % 5 ila 10 arasındadır. Herkesin beğenisini % 100 olarak kazanmak bu tür uygulamalarda neredeyse imkansızdır.

Bu uygulamayı yaparken amacım herkesin kolaylıkla montajını kendisinin yapabilmesi en ucuz maliyet (araç değeri 100.000 ₺ iken ilk satış fiyatım 50₺ idi) (şu an bu aracın en ucuzu 150.000 ₺) uzun süre kullanım araca zarar vermemesi (delme kesme işlemi olmadan) garantiyi bozmaması, araç bagajının iç hacmini küçültmemesi çanta valiz koyarken engel teşkil etmemesi gibi birçok sebebi düşündüm.

Tüm montajları kendim yapamadığım için takmaya eli yatkın olmayan araç kullanıcılarının montaj hataları nedeniyle bazı eksiklikler beğenilmeme gibi sorunlar oldu bunu gayet doğal karşılıyorum. Ve yaptıkça şunu farkettim her aracın bagaj açılımı fabrikasyon aynı değil bagaj kapağı aralığı aynı değil çok değişik farklılıklar var.

Kullanımla beraber ortaya çıkan negatiflikleri elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım şuan bile olumsuz geri dönüş olursa onun üzerinde de çalışırım ne yapabilirim ona bakarım. Eğilme ve su alma konusunda çok olmamakla beraber gelen şikayetler üzerine kullandığım parçalarda ciddi bir değişikliğe gitti her iki sorun tamamen ortadan kalktı. Su alma sorunu çoğunlukla aracı kendi imkanlarıyla yıkayanlarda olduğunu gördüm. Eğilme konusunda benim tarif ettiğim yerleri tercih etmedikleri için bu tür sorun yaşandı herkes usta olacak diye bir kaide zaten olamaz.

Yapmış olduğum son değişiklikleri ve montajını ciddi bir çalışma ile görsel hale getirip YouTube kanalıma yükledim izleyip değerlendirebilirsiniz. 50₺ yi pahalı bulan Kişiler 250₺ 5 katına farklı bir uygulama yaptırmışlar buda gözden kaçmamalı. Burda diğer uygulamayı kötülemeyeceğim bana yakışmaz ama her uygulamanın olumlu olumsuz yönleri mutlaka vardır. Amortisör yapan videolar YouTube da mevcut oradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Herkese iyi forumlar tüm sorulara açığım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri