Fc5 Cam,Ayna,Sunroof kapatma ve otomatik kilit modülü

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar benim aracım executive+ prestige otomatik. Araçta anahtarsız giriş var fakat uzaklaşınca otomatik kilitlemiyor ve aynaları katlamıyor. Kendim kapı kolundaki düğmeye 1 kere basınca kilitliyor 2. kez 1-2 saniye basılı tutunca da aynaları katlıyor. Araca yaklaştığımda kapılar açılıyor fakat aynalar açılmıyor şoför kapısını açınca aynalar açılıyor. Böyle bir sorunum var yetkili serviste bunun için bir çalışma, yazılım vs yapabilirler mi ?
anahtar yanında ise otomatık kıtlemez

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
ayarlarda wal olmalı. wal'ı etkin hale getirirseniz araç uzaklaşınca kilitler elinizi kapı tutamağına attığınız zaman da açar

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İşte benim ayarlarda wal yok , anahtarsız giriş çalıştırma varken uzaklaşınca kilitlememesi can sıkıcı. aynalarda dediğim gibi ya kapı üstündeki tuşa yada kumandadan aracı kilitleme tuşuna 2. kez basışımda katlanıyor , araca yaklaştığımda kapılar açılıyor fakat aynalar sürücü kapısı açıldıktan sonra açılıyor. Böyle değişik bi durum benimki ?

Aracınız
Civic FC5 2017
İşte benim ayarlarda wal yok , anahtarsız giriş çalıştırma varken uzaklaşınca kilitlememesi can sıkıcı. aynalarda dediğim gibi ya kapı üstündeki tuşa yada kumandadan aracı kilitleme tuşuna 2. kez basışımda katlanıyor , araca yaklaştığımda kapılar açılıyor fakat aynalar sürücü kapısı açıldıktan sonra açılıyor. Böyle değişik bi durum benimki
arac paket ve model nedir

Aracınız
Civic FC5 2017
İşte benim ayarlarda wal yok , anahtarsız giriş çalıştırma varken uzaklaşınca kilitlememesi can sıkıcı. aynalarda dediğim gibi ya kapı üstündeki tuşa yada kumandadan aracı kilitleme tuşuna 2. kez basışımda katlanıyor , araca yaklaştığımda kapılar açılıyor fakat aynalar sürücü kapısı açıldıktan sonra açılıyor. Böyle değişik bi durum benimki
bunu donmalarda ayna motoru zarar gormesın die yapmış olabılır capon mühendis leri arac en son model sanırım hondayı cozmek zaman alır anlam veremessiniz bu arıza gibi gozuksede arıza dan öte ayna motorunu korumaya yonelık bir önlem de olabilir. değişik bir arac Honda

Geri