FC5 Civic Hakkındaki olumsuz görüşler

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Her aracın böyle ufak tefek sıkıntıları vardır örneğin golf 7lerde kronik olarak koltuklarda yan desteklerin olduğu yerler çok çabuk deforme oluyor ve fabrika bunu kullanıcı hatasına bağladı. Bir başka örnek az yaktığı söylenen 1.2 jettada arkadaşım şehiriçi 9 litrenin altına düşüremedi. Halbuki bu gibi durumlar çoğu kişi tarafından dillendirilmez. Youtubea jetta 1.2 yakıt tüketim yazın fabrika verisinin bile altında gösterecekler neredeyse. Forumun amacı sorunları söyleyip çözüm bulmak arabam şöyle güzel böyle güzel demek için civic forumunu kullanmak gereksiz zaten herkeste aynı araba var. Ama nedense alman arabalarının forumlarında bu konular konuşulmuyor sanırım(takip etmedim bilmiyorum)

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Fiyat/Performans oranı ve diğer kriterler karşılaştırılınca "neden Honda Civic" sorusunun cevabı bence gayet açık. Başka birşey söylemeye gerek var mı?
(Malum VW Jetta artık satılmıyor, mecburen Passat'ı kullandım.)

Aracınız
Civic FC5 2018
O bunu yazmış bu şunu yazmış düşünüp fazla takılma hemşerim herkes bir şey yazar ama doğru ama yanlış. Bu aracın satış rakamları herşeyi söylüyor ve çevremde bu araçtan kullanan bir düzüne insan var hepsi de çok memnun ben de hb ini kullanıyorum ve nazar değmesin ben de çok memnunum. Kısaca moral bozmak yok aracının keyfini çıkar. Allah kaza bela vermesin gerisi hikayedir...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sağol kardeşim

Aracınız
Merhaba
2018 yılının 9. Ayında sıfır olarak eşim için ilk kez HONDA marka araç satın aldım (exe)arac hakkında bu kadar olumsuz yorumlar var ki keşke almasaydım diyecek kadar oldum.ama piyasada bulunan kendi segmentinde fiyat performansa göre en iyi araç olduğunu düşünüyorum.suan aktif olarak şirketin 2018 model megane 4 aracını kullanıyorum.kaput dalgalanması ,plastik Çamurluklar ,kompozit c stunu ,kompozit yedek lastik alanı,kapanmayan sürekli ayar gerektiren kapılar,ilk günden itibaren debriyajdan gelen uğultu sesi,bilimum tirim sesi ,hiçde ucuz olmayan servis ücreti ile karşılaştım.Bence araçlarımız hakkında bu kadar olumsuz düşünmeyelim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yanına parkettiginiz araçtan çıkan dangalak herif gelip sizin aracınıza dokundurur kapıda nokta göçük olur içiniz acır, ama gidersiniz göçüğü düzelttirirsiniz bi dangalak daha denk gelmezse sıkıntı yoktur kazadır olur önemli değil,
0 araç alırsınız aracınızın C sütünu çöker ya arkadaş ben 5 bin daha vereyim 5 bin daha çökmesin dersiniz, çöktü yapıldı lan bi daha çökecek mi dersiniz, şimdiye kadar hiç çökmedi ama lan acaba benimki de ilerleyen zamanlarda çökecek mi dersiniz.
Araba hatalı üretilmiş olabilir inanın onada birşey demiyorum ilk alanlardan olsam nasipmiş derim gider köpük sıktırırım yoluma bakırım.
Ancak Hondanin bundan sonra olmayacak çözüm getirdik dediği araçlarda da böyle bi sıkıntı ile karşılaşınca forumda 2018 model aracında göçük ile karşılaşan malesef var insan gerçekten pişman oluyor.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yanına parkettiginiz araçtan çıkan dangalak herif gelip sizin aracınıza dokundurur kapıda nokta göçük olur içiniz acır, ama gidersiniz göçüğü düzelttirirsiniz bi dangalak daha denk gelmezse sıkıntı yoktur kazadır olur önemli değil,
0 araç alırsınız aracınızın C sütünu çöker ya arkadaş ben 5 bin daha vereyim 5 bin daha çökmesin dersiniz, çöktü yapıldı lan bi daha çökecek mi dersiniz, şimdiye kadar hiç çökmedi ama lan acaba benimki de ilerleyen zamanlarda çökecek mi dersiniz.
Araba hatalı üretilmiş olabilir inanın onada birşey demiyorum ilk alanlardan olsam nasipmiş derim gider köpük sıktırırım yoluma bakırım.
Ancak Hondanin bundan sonra olmayacak çözüm getirdik dediği araçlarda da böyle bi sıkıntı ile karşılaşınca forumda 2018 model aracında göçük ile karşılaşan malesef var insan gerçekten pişman oluyor.

Şeytan kulağına inşallah benimki olmaz

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba 5 günlük 2019 civic elegance eco kullanicisiyim Bir iki haftadir da bu forumu takip ediyorum , açıkçası bu aracı eleştirenlerin hepsinin bmw 520 yada mercedes e serisi bir aracı olduğunu dusunuyorum.5 yıldır şirket aracı olarak fluence kullanıyorum sıfır almıştım 180 bin e geldi, kendim daha öncesinde focus sedan 2011 collection, focus hb ghia 1999 ve hyundai elentra 1993 araçlarını kullandim. Bunlarin yaninda acikcasi hondayi oldukca begendim yoksa almazdim zaten.Her aracın problemleri var ve devam ediyor hicbir araç tam değildir ole olsa bir marka bir model yapar parası olanda onu alırdı, param olmazsa alamazsam da halihazırdaki aracımı da okadar kötülemezdim sonuçta param buna yetti değilmi ?

Aracınız
Civic FC5 2018
@AHM@KESKİNsamimi bir sey sormak istiyorum. Bu aracin gozunuzde hic mi olumlu bir yani yok ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Araç tam bir f/p aracı dizel elegance için konuşuyorum yol tutuşu ve süspansiyonları gerçekten harika, aracı alalı 3 ay oldu 2600 km'dir kullanıyorum araç gerçekten çok konforlu beni hiç yormuyor, bende otomatik mevcut malesef sehir içi yarım litrede olsa fazla yakıyor ama dsg gibi 40 50 binde biteceğine kafam rahat kullanayım tork konvertorlu ZF şanzıman olsun, şekil şemal açısından sınıfının şüphesiz en şık aracı, Toyota Corolla dan geçtiğim için ses yalıtımı konusunda ben bir eksik göremiyorum, ben otomatik tsi boş Passat alacağıma, civic dizel Elagance donanımlı otomatik bir araç aldım
Ama tüm bunların yanında 2018 model araçlarda da GÖÇÜK sorununun devam ettiğini bilseydim kesinlikle almazdim.

Geri