FC5 Civic Hakkındaki olumsuz görüşler

Aracınız
Civic FC5 2018
@AHM@KESKİNsizin aracinizda gocuk yokken bu konu yuzunden caninizi sikmaniza ve diger kullanicilarinda canini sikmaya deger mi bu kadar artisini gordugunuz bir arac icin ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Benim aracımda yok @ywzckr arkadaşımızın aracında var, ama artık çok fazla bu şekilde söylemde bulunmayacağım dediğiniz doğru

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kendinizi uzdugunuze inan ki degmiyor. Moral bozmaktan baska bir getirisi de yok. Bakin ne guzel olumlu taraflarini da yasiyosunuz. Bunun keyfini surmek bence daha onemli.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0
Merhaba
2018 yılının 9. Ayında sıfır olarak eşim için ilk kez HONDA marka araç satın aldım (exe)arac hakkında bu kadar olumsuz yorumlar var ki keşke almasaydım diyecek kadar oldum.ama piyasada bulunan kendi segmentinde fiyat performansa göre en iyi araç olduğunu düşünüyorum.suan aktif olarak şirketin 2018 model megane 4 aracını kullanıyorum.kaput dalgalanması ,plastik Çamurluklar ,kompozit c stunu ,kompozit yedek lastik alanı,kapanmayan sürekli ayar gerektiren kapılar,ilk günden itibaren debriyajdan gelen uğultu sesi,bilimum tirim sesi ,hiçde ucuz olmayan servis ücreti ile karşılaştım.Bence araçlarımız hakkında bu kadar olumsuz düşünmeyelim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam normalde yazmak istemiyorum bu konu basliklarina 2 gun sonra butun elestirel yorumlara ragmen konu siliniyor. Ama gercekten merak ettim megane 4 un servis ucretine 20 binde bir ne kadar odediniz de hicte ucuz olmayan dediniz merak ettim ? Ben 10 binde 1060 odedim polen ve sarf malzemesiz yani normal bakimi fc5 in 10 binde bir 1200 civarlarinda meganin 20 binde bir 700-900 arasinda ilk bakimi gercekten merak ettim acikcasi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Her zaman söylüyorum, araçta sorunlar olabilir, hatalar olabilir ancak aldığımız araç halen fiyat performans açısından çok iyi. Kötü olan ve kabul edilemeyen durum servis hizmetleri ve servis ücretleridir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Burda olumsuz goruslerimizi soylememizin sebebi konunun başlığı:)

Yoksa buradaki herkes sonuçta bu aracı almış insanlar. Demekki olumlu yanları daha fazlaydıki aldık.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ywzckr Konular silinmiyor, ortam gerildiği zaman üyelerin göremediği özel bir bölüme taşınıyor bir süre sonra normal foruma tekrar taşınıyor ;)

2000 ies kulandım 1 defa beni yolda bırakmadı 1 defa yağı suyu hariç sanayiye gitmedim,

2010 FD6 kullanıyorum taş gibi araba canını çıkarıyorum tık demiyor bunu satsam param olsa fc5 i düşünmez alırım , burda “KALİTE” kavramı değişiklik gösteriyor motor mekanik mi. Kaliteli olsun, iç malzeme, yalıtım vb şeylermi bana göre tabiki motor mekanik buyüzden honda..

vtec kicked in yo !!!

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
@ywzckr Konular silinmiyor, ortam gerildiği zaman üyelerin göremediği özel bir bölüme taşınıyor bir süre sonra normal foruma tekrar taşınıyor ;)
@NoFeaR Olan bizim insanlarimiz faydalansin diye emek harcayarak ortaya koydugumuz konulara oluyor. Henuz anlasamamakta anlasmayi bile beceremiyoruz, ama umudumuzu yitirmedik ;)

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
2000 ies kulandım 1 defa beni yolda bırakmadı 1 defa yağı suyu hariç sanayiye gitmedim,

2010 FD6 kullanıyorum taş gibi araba canını çıkarıyorum tık demiyor bunu satsam param olsa fc5 i düşünmez alırım , burda “KALİTE” kavramı değişiklik gösteriyor motor mekanik mi. Kaliteli olsun, iç malzeme, yalıtım vb şeylermi bana göre tabiki motor mekanik buyüzden honda..

vtec kicked in yo !!!
Bende 2005 Honda Civic vardi, abartisiz soyluyorum resmen esek gibi kullandim, yeri geldi keci yollarindan gittim, cok sukur hic yolda birakmamisti. 180 bin km'de alip 230 bin km'de TL bazinda kar ile sattim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu paraya daha iyi araç yok, yeni sahip olanlar kafayı takmasın. 4 günlük elegance eco 2019 sahibiyim, seat'indan golf'üne corollasından, meganına hepsine baktım. Geniş konforlu çok şık bir araç, lpg orjinal hani 0-100 11 sn diyenler var yarış arabası almıyoruz ki.. Elin almanı sadece alman diye geçiriyor fiyatları, Bu araçta yurt dışı gibi honda sense özellikleri standart olsa o zaman rakipsiz derim. (ki 2020 de tüm hondalarda standart olacakmış). Birde adaptif hız olsa mükemmel olurdu artık gerçekten zor oluyor otobanda araç kullanmak

Geri