Fc5 Eco Lpg Yakıt Tüketimi Problemi

Aracınız
Civic FC5 2018
@volkancayir profesyonel bir destek lazım yada bir yere para sıkışmış galiba inşallah masrafsız bir şekilde hallolur
:LOL: inşallah diyelim zannımca havalar soğuduğundan ve 10 15 kmde bir kontak kapatmaktan kısa mesafe gidiyoruz bu aralar çünkü..

Aracınız
Civic FC5 2018
B
Bakın oda çok büyük etken dizel araçlarda bu kısa mesafe olayı daha büyük bi etken yakıtta
2016 fluence touch edc almıştım geçen sene 25bin km de boyasız bi araçtı 5 ay anca binebildim, uzun yolda gerçekten uygun tüketim ama şehiriçinde 7.2 litrelerdeydi satarken tüketim o da karışık yani şehiriçi bazen otoban vs..

Aracınız
Civic FC5 2018
Valla son 800 km ye kadar shell'den alıyordum son 2 3 haftadır opet kullanıyorum gerçekten güzel..

Aracınız
Civic FC5 2018
Bir de yeri burası değil ama bazen gaza basınca rampalarda böyle hafif gıcırtı gibi sanki araç ayrılıyor gibi ses geliyordu, servise gittim deneme sürüşünde tık ses yok gelde delirme kapı içlerindekilerden geliyor diye dusunduk yada bagajdakilerden ama öyle bi sorun yaşayan oldu mu?

Aracınız
Civic FC5 2018
Dostlar bugün bpden aldığım lpg bitti shellden aldım. Bp ile diş başı şaşmadan 35 km giderken shellden tam tamına 43 km gittim. Güzergahım Merter shellden yoğun trafik yenibosna açık trafik esenyurt üni. Akşam da esenyurttan e 5 üzerinden cevizlibağa gidiyordum ki yenibosnada bir diş düştü ve 43 km yaptı merter shellden. İstanbul avp. de oturanlar için Merter shelli 4 5 arkadaşım tavsiye etmişti ben de bugün öğrendim aracı değil Shellin kendi istasyonu fiyat sabah 3.42 idi. Shell böyle giderse 320 330 km hedefini bulacağım bir depoda.

Geri