FC5 Executive Multimedya Usb Problemi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar aracımda şarkı dinlemek için YouTube dan müzik indireceğim ama format nasıl olmalı direk indirip atsam olur mu birde flas bellek USB 16 GB tın üstünü görmüyor diyor diğer kullanıcılar doğru mu ? Ve harita güncellemesi gelmiş daha önce yapan oldumu ciddi farklılıklar var mı acaba ?

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

atk

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu konudan ben de muzdaribim. Şöyle ki 16gblik flaş takılı. Şarkıları direkt olarak mp3 formatında attım. Sallıyorum 200 şarkı attıysam ekranda 40-50 tanesini gösteriyordu. Ben de buna çözüm olarak çeşitli klasörler oluşturdum. Misal pop 1, pop 2, yabancı 1, haluk Levent vb. Bu sefer tüm klasör ve şarkıları gösteriyor ancak “genelde” aynı şarkıları çalıyor. Bazen canım bi şarkı dinlemek istiyor klasörden manuel bir şekilde bulup açıyorum. Neden sürekli belli şarkıları açıyor çözüm bulamadım. Çözümünü bilen Varsa ben de öğrenmek isterim:)

Yine de sorunuza cevaben, mp3 formatında şarkıları yükleyiniz. Bol bol klasörler oluşturunuz. Ancak bu klasörlere 10’dan fazla şarkı atmayın. Bazen bazı klasörleri 10dan fazla algılamıyor.

Geri