FC5 Fabrikasyon BRC LPG enjektör takırtısı

Aracınız
Polatlıdakı islem yaptırdıgınız bayinin ismini alabılırmıyım

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam ceylan otogaz var, 30 tl alındı. Takozlar en fazla 10 tl e tabi işçilik falan bir de elimizle taş mı atıyoruz yorulmadan konfor sahibi oluyoruz. Tavsiye ederim karar sizin. Giderseniz bizim civic ci arkadaş yaptırmış dersiniz reklam olur arayı iyi yaptık abiyle..

nokiac

0
Öncelikle bu konuyu çözen ve yol gösteren [MENTION=12555]zero[/MENTION] ve [MENTION=8294]skandal[/MENTION] kardeşimize teşekkür ederim. 05/04/2018-Perşembe günü "Konuyu takip edenlerden biri de benim...." diye mesaj attım. 07/04/2018-C.tesi günü Denizli'de tanıdığım Prins bayisine gittim. Bu fotoğrafları gösterdim. Onlarda yardımcı oldular sağolsunlar.. O tak tak sesi gerçekten çıt çıt diye hafifleyen bir sese dönüştü.

IMG_6178.JPG
IMG_6180.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar.bende BRC marka LPG yi yeni taktırdım.yaptirdiginiz ustanın adresini yazabilirmisiniz.veya bana kendim yapabilmem için yardım eder misiniz.ben sivastayim.şimdiden çok teşekkür ederim

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
selamlar,
çok şükür LPG cızırtı sesinden kurtuldum.
ekli resimlerde gerekli yerleri işaretledim arkadaşlar.
enjektör braketleri arasına resimde görüldüğü gibi aralayıcı koyduk, Bundan başka regülatörüde braketle şaseye bağladık.
Ama önemli bir noktaya değinmek isterim. Kendim teknik eleman olduğum için çok iyi biliyorum ki: titreşimin olduğu her yerde mutlaka yaylu pul (rondela) ve normal pul kullanınız somunun ve vidanın altına.
Ben şimdi onları temin edip takacağım. Esasen tüm ustaların bunu uygulaması gerekli bana kalırsa.
tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• aralayıcı.jpg
    aralayıcı.jpg
    205.4 KB · Görüntüleme: 131
  • enjektor.jpg
    enjektor.jpg
    164.2 KB · Görüntüleme: 134
  • regulator.jpg
    regulator.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 138

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Eski kasalarda aynı problem vardı. Benzer tarzda çözüm bulunmuştu. Demek ki yenilerde de olabiliyormuş. Sanki montaj esnasında bunun olacağını pek düşünemiyorlar.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Konuyu düzenledim ve yeni açılan konuyu bu konuya ekledim.
Bu ses sorunu makyajlı kasalarda öncekilere nazaran daha az diyebiirim (y)

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim arabada 2020 eco elagance ses var baya hemde yoğun trafikte arttığını düşünüyorum makyajlı kasa kullanan arkadaşlarda durum nedir acaba

Geri