Civic FK7 FC5 FK7 ayna cam sunroof kapatma modülü.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Çok temiz. Yaklasık 6 ay kullanıldı.

FK7 sport+ aracımdaydı. Ayna cam ve sunroof aynı anda kapatır.piyasadaki en başarılı modül. 1200 TL.

E30FAEF0-5052-42FF-887C-1E2234FA6317.png
A223B41C-2699-4B68-848B-1A5C5E6066CD.png

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Sport Plus'ta buna neden ihtiyaç duydunuz hocam? Anahtar da yapıyor aynı işi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Anahtar ayna kapatmaz hocam. Camları kapatır oda basılı tutarsan. Ayrıca ben anahtardan değil kapıdaki butonu kullandıgım için ona bir kez bastıgım anda bu modül herşeyi kapatıyor.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Benim anlamadığım nokta sunroof ve camlar kapanıyor. Aynalar, kablolama ve bağlantı ile üzerindeki sisteme dahil edilemiyor mu?

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Yok hocam ediliyorsada bilmiyorum. Kesip biçerek belki yapıyorlardır ben görmedim hiç. Her seferinde ayna kapama tusuna basman gerekli aractan inerken. Camlar içinde cebinden anahtarı cıkarıp kapama tusuna basılı tutman lazım. Vs vs.. benim aracımın standardı bu şekildeydi. Bu modülle kapıdan aracı kitleyip dönüp arkamı gidiyordum ve herşey kapanıyordu. Anahtarla da ayna düğmesiylede ugrasmıyordum.

Ad Soyad
Yavuz yavuz
Aracınız
Civic FK7 HB 2021
Anahtar ayna kapatmaz hocam. Camları kapatır oda basılı tutarsan. Ayrıca ben anahtardan değil kapıdaki butonu kullandıgım için ona bir kez bastıgım anda bu modül herşeyi kapatıyor.
Düğmeye iki kez basarsanız aynalarıda kapatır yanlış bilgi veriyorsunuz , anahtardan uzun basarsanız hem cam,sanrof ayna kapatır. Bu aparat sadece birkez basınca hepsini yapsın diye farklı bir görevi yok aynaları kapıdaki tuşa iki kez basincada kapatıyor yani

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Düğmeye iki kez basarsanız aynalarıda kapatır yanlış bilgi veriyorsunuz , anahtardan uzun basarsanız hem cam,sanrof ayna kapatır. Bu aparat sadece birkez basınca hepsini yapsın diye farklı bir görevi yok aynaları kapıdaki tuşa iki kez basincada kapatıyor yani
Hocam bende uzun basmayla ilgili aynı şeyi söyledim zaten. İki kez basmaya gelince benm arabamda olanı söylüyorum ben. Defalarca çift basmışlığım var. Asla ayna kapatmıyor anahtardan. Yanlış bilgi kime göre neye göre?

Geri